Ana sayfa Dizi Fragmanları Devam edip etmeyeceği netleşmeyen Aziz dizisinde büyük plan!

Devam edip etmeyeceği netleşmeyen Aziz dizisinde büyük plan!

tarafından ker_def

Show TV’nin yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği sevilen dizisi Aziz’in yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Dizinin 13 Mayıs Cuma akşamı yayınlanacak yeni bölümü heyecanla beklenirken, son dönemde yaşanan reyting düşüşü sonrasında ikinci sezonun olup olmayacağı konusu belirsizleşmişti. Murat Yıldırım da geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada dizinin devamı konusunun Mayıs ayı içinde kararlaştırılacağını ifade etmişti. Aziz hayranları hem hikayedeki gelişmeleri merakla bekliyor hem de Simay Barlas ile Murat Yıldırım partnerliğinin gelecek sezonda da devam etmesini ve Aziz’in sürmesini arzu ediyor.

Aziz dizisinin 25. yeni bölümde de heyecanlı anlara tanıklık edeceksiniz. Pierre, tüm şehre kahraman ilan edilen adamın ortaya çıkması için süre tanıyor. Darağacını göstererek açıkça tehdit savuran Pierre’in sözleri herkese korku salıyor. Aziz ve Pierre arasındaki savaş giderek alevlenirken Aziz’in bağımsızlık için yeni hamleleri heyecanla bekleniyor. Şehrin ağaları ile bir araya gelen Aziz’in, “Sen yanmazsan, ben yanmazsam nasıl olacak ağalar?” demesi dikkat çekiyor ve akıllara “Aziz’in planı ne?” sorusu geliyor. Aziz’in yeni hamleleri ve Pierre ile yaşanacaklar büyük bir merakla bekleniyor.

AZİZ’İN 25. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Pierre Aziz’i yakaladığını zannederken aslında oyuna düşürüldüğünü anlar. Aziz ise Pierre’e oynadığı oyundan memnun hayatına devam ederken onun kendisinden bir şeyler sakladığının farkında olan Efnan ilişkileri için endişelidir.

Dilruba’nın gidişi yüzünden Galip’le ters düşen Adem ise kendisini babasına kanıtlamak için Efnan’la yeni bir yola çıkar. Bu yolda en büyük destekçileri ise Ankara tarafından üzerine büyük bir sorumluluk verilen Aziz olacaktır.

Proje tasarımını Necati Şahin’in gerçekleştirdiği, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu, senaryosunu Ali Onur Sütsataner’in kaleme aldığı dizinin kadrosundan geçtiğimiz hafta Damla Sönmez ayrıldı.

Devam edip etmeyeceği netleşmeyen Aziz dizisinde büyük plan! 7

Murat Yıldırım, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış gibi etkili başrol oyuncularının yanı sıra; Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Elif Sönmez ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya kadroda yer alıyor.

Bu güçlü kadroya ayrıca Cenan Çamyurdu, Haydar Köyel, Berkay Akın, Mehmet Avdan, Özgür Onan, İmren Şengel gibi birbirinden değerli isimler de eşlik ediyor.

Aziz, yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!