Ana sayfa Dizi Haberleri Dilek Taşı dizisindeki Salih Bademci ile Hazal Subaşı partnerliği izleyicileri mest edecek!

Dilek Taşı dizisindeki Salih Bademci ile Hazal Subaşı partnerliği izleyicileri mest edecek!

tarafından ker_def

Kanal D’nin yeni sezonda izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan, sezonun en iddialı dizileri arasındaki yerini alan yeni dizisi Dilek Taşı’nın ikinci tanıtımı yayınlandı. Yapımını Pastel Film, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği Dilek Taşı’nın yönetmen koltuğunda ise Altan Dönmez oturuyor.

Filmin ilk fragmanında başrol oyuncuları Salih Bademci ile Hazal Subaşı ikilisinin iyi bir dizi çifti olacağına yönelik beklentilerin arttığını sosyal medya yorumlarına yansımıştı. İzleyicilerin beklentilerini artıran ikinci fragman ile birlikte birçok dizi hayranı heyecanla Dilek Taşı isimli projenin yayınlanmasını sabırsızlıkla beklemeye başladı. Ozan Dolunay da uzun bir aradan sonra yeniden bu dizinin diğer başrolü olarak ekranlarda yerini alacak.

Özellikle 1980’li yılların giyim şekli, kıyafetlerin dizaynı ve renklerinin izleyicilerin büyük ilgisini çektiğini, ayrıca eski İstanbul mekanlarının da büyük beğeni topladığını sosyal medya yorumlarından biliyoruz.

İlk tanıtımı ile merak uyandıran Dilek Taşı’nın yayınlanan ikinci tanıtımı da oldukça ses getirdi. 80’li yılların İstanbul’unda geçen, dönemin buhranlı zamanlarını tüm gerçekçiliğiyle anlatan tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Mustafa’nın Figen’i elinden tutarak yaşanan olaylardan uzaklaştırdığı sahneler ise çok konuşuldu.

Güçlü prodüksiyonu ile çok konuşulacak olan dizinin başrollerini; Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay paylaşıyor. 1980’li yıllarda geçen bir hikâyeyi konu alan dizide Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Elif Doğan, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor. Dizinin senaryosunu ise Can Sinan kaleme alıyor.

Dram yüklü senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla çok konuşulan Dilek Taşı yakında Kanal D’de başlıyor.