SON DAKİKA
20 Haziran 2019 10:54

SON HABERLER

Diriliş Ertuğrul 134. yeni bölüm fragmanı izle!

Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, İlker Aksum, Hande Soral, Didem Balçın, Cengiz Coşkun ve Nurettin Sönmez’in başrollerinde yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinin 133. bölümü 30 Ocak Çarşamba günü izleyicilerle TRT1 ekranında buluştu. TRT1’in iddialı dizisinin yeni bölümü ise 6 Şubat Çarşamba günü izleyicilerle buluşacak.

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Merakla izlenen dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Peki 133. son bölümünde neler yaşanmışt? İşte detaylar:

Bunun üzerine Moğollara gidecek altınların ele geçirildiği haberiyle ortalık iyice karışmıştı. Ertuğrul’un kurduğu bu oyun, Moğolların Emir Bahaeddin’in canını almasını sağlamıştı.

Dragos ise ona sandık içinde gönderilen Tara’nın kellesini gördükten sonra çılgına dönmüş ve Ertuğrul’u öldürmek için harekete geçmişti. Bu amaçla Ertuğrul’a zehir dolu bir şerbet ikram etmişti. Ancak bu şerbetten Beybolat içmiş ve zehirlenmişti.

Ertuğrul, kendisine kurulan bu tuzağın arkasındaki kişinin Zangoç olduğunu anlayabilecek mi? Beybolat yaşayacak mı? Öte yandan Beybolat, İlbilge’yi Ertuğrul’a vermeyi kabul etmişti. Ertuğrul ve İlbilge, bu tüm meseleler içinde evlenebilecek mi? Dragos’un Ertuğrul’u öldürmek için yapacağı bir sonraki hamle ne olacak? Ertuğrul, şer odaklarının yuvası haline gelen Lefke Kalesi’ni fethedebilecek mi?

İlgili Haberler