Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Dönence dizisine eleştiriler artarken, sette keyifler yerinde!

Dönence dizisine eleştiriler artarken, sette keyifler yerinde!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranlarında yaz döneminin en iddialı projelerinden birisi olarak öne çıkan Dönence isimli dizinin dram yüklü hikayesinde bazı sorunlar göze çarpmaya başladı.

İzleyicilerin ilk başlarda büyük ilgi gösterdiği hikayenin ilerleyişinden memnun olmayanlar çoğaldı. Dizinin hikayesinin iyi bir şekilde ilerlemediğinden yakınan izleyicilerin sosyal medyadaki eleştirileri de dikkatleri çekiyor.

Senaryo sorunların başladığını düşünenler bu durumu sosyal medyada yorumları ile ortaya koyuyor. Hikayenin bir kısır döngüye dönüştüğünü düşünenler çoğaldı. Birçok izleyici seyir zevki bakımından da Dönence dizisinde sıkıntılar yaşandığını düşünüyor.

Bu eleştiriler daha çok görülmeye başlanırken, dizinin setinde ise keyifler yerinde.

Dönence dizisine eleştiriler artarken, sette keyifler yerinde! 7

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği sevilen dizisi Dönence her salı akşamı yeni bölümü ile ekrana gelmeye devam ediyor.

Foça’nın muhteşem atmosferinde çekimleri devam eden dizinin kamera arkasına yansıyan eğlenceli görüntüleri ve oyuncuların sette şakalaştıkları neşeli anlar objektiflere yansıdı.

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu’nun yer aldığı Dönence dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler bulunuyor: “Emre Kınay, Atakan Hoşgören, Didem İnselel, Ogün Kaptanoğlu, Ülkü Hilal Çiftçi, Doğan Karakaş, Nazlı Çetin, Şebnem Doğruer, Mesut Yılmaz, Edanur Gülbudak, Muammer Tali, Umut Kaya, Berfin Ant.”

Dönence heyecan dolu yeni bölümleriyle her Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…