Ana sayfa Dizi Fragmanları Dördüncü sezona sorunlu başlayan Bir Zamanlar Çukurova’da büyük hamle

Dördüncü sezona sorunlu başlayan Bir Zamanlar Çukurova’da büyük hamle

tarafından ker_def

atv ekranında yayınlanmakta olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi dördüncü sezonuna sorunlu bir şekilde başladı… Diğer 3 sezona nazaran düşük reytingler alması ile dikkat çeken dizi artık birincilikten de uzaklaşmaya başladı. Özellikle Murat Ünalmış’ın ayrılmasının ardından dizinin izleyicilerinin artık farklı yapımları tercih etmeye başladıkları gözlemleniyor.

İbrahim Çelikkol ile Erkan Bektaş’ın hikayeye katılması ile farkı bir noktaya sürüklenen Bir Zamanlar Çukurova dizisini izleyen milyonlarca izleyicinin olduğunu da belirtmek lazım. Dizinin 105. yeni bölümü 23 Eylül perşembe akşamı saat 20.00’da yayınlanacak. Yeni bölümde neler yaşanacağı ile ilgili detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Hakan’ın kendisini şirketin hissedarı Mehmet Kara olarak tanıtması Züleyha ve Betül’ü şaşkına çevirir. Züleyha, Yamanlar Holding’e ansızın gelen bu yabancıya çekimser yaklaşır. Bunun üzerine Hakan, konağa kadar gelerek Züleyha’nın güvenini kazanacak çok önemli bir hamle yapar. Hakan’ın hiç planlamadığı şey Haminne’nin onu tanıması ihtimalidir.

ŞİRKETTE BETÜL, KONAKTA ŞERMİN TERÖR ESTİRİYOR

Yamanların son temsilcisi olarak her şeyi kendine hak gören Şermin, konakta adeta terör estirir. Lütfiye Züleyha’yı üzmemek için Şermin’in sözlerini sineye çekerken, Betül annesine Fikret’le evlenip Fekeli’nin servetini alacağını söyler.

FEKELİ’DEN HAKAN’A ‘HOŞGELDİN’ YEMEĞİ

Fekeli, Hakan’a bir şans vermek ister ve onu şehir kulübünde yemeğe davet eder. Hakan bu daveti memnuniyetle karşılarken, Fikret bu durumdan oldukça rahatsızdır. Fekeli’nin Erkan’ın ölümüne sebep olduğu için çok pişman olduğunu gören Hakan, düşmanının sözlerine dikkat kesilir. Gecenin sonunda Hakan, Abdülkadir’i şoke edecek bir hamlede bulunur.

Dördüncü sezona sorunlu başlayan Bir Zamanlar Çukurova'da büyük hamle 7

DEMİR’İN YÜZÜĞÜ, ZÜLEYHA’YI YENİDEN UMUTLANDIRIYOR

Yamanlar Konağı’nda büyük bir sürpriz yaşanır. Züleyha’ya gelen bir paketin içinden Demir’in yüzüğü çıkar. Züleyha, Demir’in yaşadığı umuduna kapılıp büyük bir mutluluk yaşar.

‘Bir Zamanlar Çukurova’ yeni bölümüyle perşembe 20.00’de atv’de.