Ana sayfa TV Programları Dostumun Dünyası programının yeni sezonu başlıyor!

Dostumun Dünyası programının yeni sezonu başlıyor!

tarafından ker_def

FOX’un sevilen köpek eğitimi programı “Dostumun Dünyası”, ikinci sezonun ilk bölümüyle ekrana dönüyor. “Dostumun Dünyası”nda bu hafta, 27 yıllık köpek eğitmeni Ali Yeşilırmak, ender bulunan bir Beyaz Alman Çoban Köpeği’ni ziyarete gidiyor. Henüz 1 yaşındaki Mars, Ali’nin yöntemleriyle, oynarken ısırma huyundan vazgeçebilecek mi?

Ailesinin gözbebeği Chloe ise, mini minnacık bir Maltese Terrier. Ama bu küçük hanımın boyundan büyük sesi, bu sıralar evin en büyük derdi… Eğitim, aşırı havlama sorununu çözebilir mi?
İkinci sezonun ilk bölümünde, Ali Yeşilırmak takipçilerini can dostu Max’in torunuyla tanıştırıyor: Teo, yavru eğitimini aşama aşama anlatacağı derslerde, Ali’ye eşlik ediyor. Üstelik ilk bölümde, Ali’nin ona çok özel bir sürprizi de var!

“Dostumun Dünyası”, soğuk kış günlerinde sahipsiz canları unutmuyor. Ormanda yaşam mücadelesi veren dostlarımız, kendilerine uzanan dost ellerle hayata tutunuyor.

FOX İç Yapımlar’ın deneyimli ekibi tarafından hayata geçirilen Türkiye’nin sevilen köpek eğitimi programı “Dostumun Dünyası”, 6 Mart Cumartesi saat 12.45’te, FOX’ta!