Ana sayfa Sosyal Medya Ecem Erkek, Güzel Günler dizisiyle birlikte bir sürpriz daha yapıyor!

Ecem Erkek, Güzel Günler dizisiyle birlikte bir sürpriz daha yapıyor!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Show TV’nin 6 Kasım’da ekrana gelecek olan dizisinin kadrosunda Ecem Erkek de yer alıyor. Güldür Güldür Show’da iki sezon oynadıktan sonra daha çok tanınan oyuncu, daha önce Hayat Sırları isimli dizide de rol almıştı. Güldür Güldür’ün Naime’si olarak çok sevilen ve büyük kitleler tarafından da tanınan oyuncu, başarılı performansıyla komedi yapımlarının da aranan ismi oldu!

Show TV’nin bir süredir hazırlıkları süren dizisi Güzel Günler ile yeniden ekrana dönmenin heyecanını yaşıyor şu sıralar Ecem Erkek! Üstelik, hep birlikte oynama hayalini kurduğu Binnur Kaya ile birlikte. Kadrosunda ayrıca Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Burak Dakak’ın da rol aldığı Güzel Günler, haftaya ekranda olacak.

Ecem Erkek, Güzel Günler dizisiyle birlikte bir sürpriz daha yapıyor! 8

Bu arada Ecem Erkek’in bir başka heyecanı daha var! Oyuncu, bir süre önce hazırlıkları tamamlanan ve sinemalarda gösterilmeye başlanacak olan Müjdemi İsterim filminde de rol almakta. Ahmet Kural ile başrolünde oynadığı filmin gösterim tarihi de açıklandı! Dizisinin yayınlanmasından 12 gün sonra filmi de sinemalarda olacak!

TMC Film imzalı Müjdemi İsterim filminden gelen fragman, izleyenleri heyecanlandırdı! Başrollerinde hepsi birbirinden başarılı Ahmet Kural, Ecem Erkek, Mehmet Özgür ve İlker Aksum isimlerini bir araya getiren Müjdemi İsterim filmi, 18 Kasım’da sinemalarda olacak!

Müjdemi İsterim filminde, kendilerini bir anda bir cinayet davasının içinde bulan Bulut ve Müjde’nin hikayesini anlatılmakta. Bulut ve Müjde’nin üzerlerine kalan cinayeti çözmek için atıldıkları macera, izleyiciyi kahkahaya boğacak!

Ecem Erkek, Güzel Günler dizisiyle birlikte bir sürpriz daha yapıyor! 9

Yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı’nın yaptığı, senaryosunu Olcay Onur Kaya ve Ömer Faruk Yardımcı’nın kaleme aldığı dizi, tam bir neşe ve kahkaha deposu! Fragmanıyla da dikkatleri çeken filmin konusu şöyle:

Nişanından bir gece önce Müjde’nin çalıştığı kulübe giden Bulut’un karşısına eski sevgilisi çıkar ve hamile olduğunu söyler. Nişanlısı Leyla’dan ayrılmazsa basına konuşup büyük gürültü çıkartacaktır. Açmazdan kalan Bulut nişandan kaçmaya karar verir. Ancak arabasına saklanan davetsiz bir misafir vardır; Müjde. İkili, nişanda işlenen bir cinayet yüzünden polisin peşlerinde olduğunu öğrenir. Tek çareleri, bu cinayeti kendi imkanları ile çözüp suçsuz olduklarını kanıtlamaktır. Ancak zaman geçtikçe, yaşananların bir cinayetten çok daha fazlası olduğunu öğreneceklerdir.

‘Müjdemi İsterim’ 18 Kasım’da sinemalarda.