Ana sayfa Dizi Haberleri Kardeşlerim dizisi reytingde geriye düşse de sosyal medya desteğiyle Gönül Dağı’na fark attı!

Kardeşlerim dizisi reytingde geriye düşse de sosyal medya desteğiyle Gönül Dağı’na fark attı!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Atv’nin Cumartesi akşamları yayınlanan dizisi Kardeşlerim, 3. sezonuyla da beğenilerek izleniyor. Ardık sadık bir izleyici kitlesine sahip olan dizi, reytingleri bir miktar düşse de kanalın yüzünü güldüren yapımlardan birisi olmaya devam ediyor.

Yeni sezonda büyük çıkış yapan Gönül Dağı dizisinin reytingin zirvesine oturmasının ardından Kardeşlerim ikinci sıraya düştü. Ancak bu hafta bir başka diziyle ilgili yaşanan gelişme, Kardeşlerim dizisini her üç kategoride de 3.lüğe düşürdü!

TRT1’in Yürek Çıkmazı isimli dizisi, daha başlamadan Cumartesi akşamlarının iddialı yapımı olduğunu gösterdi! Dizinin ilk bölümü 1 Kasım Salı günü ekranda olacak. Dizi başlamadan yayınlanan klip ise Cumartesi akşamı reytingleriyle çok şaşırttı! Dizi, 3 kategoride de 2. sırada yer alarak Kardeşlerim dizisini ikincilikten üçüncülüğe düşürdü.

Bu hafta Yürek Çıkmazı’nın azizliğine uğrayan Kardeşlerim dizisi, reyting tablosunda bir sıra geriledi ama sosyal medyada yine günün en çok konuşulan dizisi olmayı başardı!

Aynı akşam yayınlanan iki dizinin karşısına bu hafta, Fox TV’nin Mahkum dizisi geldi! Final bölümü kendi gününde değil, Cumartesi akşamı yayınlanan Mahkum dizisinin finalini bekleyenler de diziye veda ederken yaptıkları paylaşımlarla sosyal medya reytinginde diziyi 2. sıraya taşıdılar!

Kardeşlerim dizisi, 20 bin 800 paylaşım ile günün en çok ileti alan dizisi olurken, reytingde kendisini geçen Gönül Dağı dizisi ise Mahkum’un arkasından 3. sıraya düştü.

Genç oyuncu kadrosu ile çok sevilen Kardeşlerim dizisinin oyuncuları Su Burcu Yazgı Coşkun ve Onur Seyit Yaran’ın hayat verdikleri Asiye ve Doruk çifti de sosyal medyanın en çok konuşulan, en popüler çiftleri. İki oyuncunun sosyal medya karnesi de sağlam! Yapılan haftalık, aylık ölçümlemelerde genç oyuncular, kendilerinden daha deneyimli isimleri popülerlikte geçiyorlar!

Serkan Birinci’nin yönetmenliğini üstlendiği NG Medya yapımı Kardeşlerim dizisinde Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy ve Cüneyt Mete başrollerde yer almakta. Dizinin genç kuşak oyuncuları ise son dönemin en dikkat çeken oyuncuları arasında yer alıyorlar.