Ana sayfa Dizi Haberleri Yasak Elma’daki büyük şok Ender mi? Hikaye tekrar başa mı sarıyor?

Yasak Elma’daki büyük şok Ender mi? Hikaye tekrar başa mı sarıyor?

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – 6. sezonuyla yine ilgiyle izlenen Yasak Elma dizisi, Pazartesi akşamlarının neşesi olmaya devam ediyor. Med Yapım imzalı Yasak Elma’nın bu akşam 153. bölümü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan fragmanında Doğan ve Yıldız’ın bir yemekte buluşmaları ve aralarındaki buzları eritmelerinin ardından yaşanan bazı gelişmeler, izleyenleri eski günlere götürdü!

Halit’in Yıldız’a kızıp onunla tam nikah masasındayken asıl evleneceği kişinin Ender olduğunun ortaya çıkması, izleyici için büyük bir şoktu. Dizideki bu hiç beklenmeyen gelişme ile birlikte Ender’e asla güven olmayacağı ve her an bir entrika ile Yıldız’ın karşısına geçebileceği anlaşılmıştı.

Dizinin 6. sezonunda Ender ve Yıldız’ı bir süredir ittifak ortağı, kimi zaman da arkadaş olarak görüyor izleyici. Ancak anlaşılan o ki senaristler bu ikilinin arasını yeniden ve fena halde bozacak! Üstelik daha önce yaşanan bir hikayenin benzeri ile!

En azından fragmanı izleyenler, böyle bir intibaya kapıldılar! Doğan ile aralarının yeniden düzeldiğini sanan Yıldız, yine mağdur olacak anlaşılan! Handan’ın kardeşi Engin’in Yıldız’dan hoşlandığını söylediği tanıtımda Ender, duyduğu bu sözler karşısında büyük şok yaşıyor!

Bir anda kötülük damarları yeniden canlanan Ender, Doğan’a verdiği bir dosya ile dikkat çekiyor! Yıldız hakkında bazı bilgiler verdiğini düşündüren bu görüntülerin ardından Doğan, Yıldız’ı bir yemeğe daha çağırıyor.

Bu kez beyazlar içinde mutlu bir şekilde gelip masaya oturan Yıldız’ın, Doğan’ın kendisine evlenme teklif edeceğini sanırken “Artık hayatımızda yeni bir dönem başlıyor. Seni buraya bu yüzüğün gerçek sahibini gör diye çağırdım” sözleriyle şaşkına dönüyor. Ardından kafasını çeviren Yıldız, gelen kişiyi görünce şoka uğruyor! İşte bu kişinin Ender olma ihtimalini izleyenler yüksek buluyor.

Daha önce Halit ile evleneceğini sanan Yıldız, yine Ender tarafından fena halde kandırılmıştı! Senaryonun yine benzer şekilde olacağı tahminlerini yapan izleyiciler, Engin ile Yıldız’ın hiç tanışmaması, Engin’in ona olan ilgisinde hiç bir etkisinin olmaması, Ender’in böyle bir duruma kızıp Doğan’a kendisi hakkında dosyalar verip onunla evlenerek büyük ters köşe yapmasını garip buluyor!

Üstelik Yıldız’ın her seferinde mağdur olmasına da izleyicinin gönlü razı olmuyor! Pek çok izleyici, senaryonun dönüp dolaşıp aynı yere gelecek olması ihtimalini de eleştirmekte.

Bakalım izleyenlerin tahmini doğru çıkacak mı? Gerçekten Doğan’ın evleneceği kişi Ender mi olacak? Yasak Elma dizisi, sürekli izleyenleri şaşırtan, tahminleri zorlayan bir dizi oldu! Bu kez tahmin edildiği gibi işin ucunda Ender olursa, yine aynı senaryo tekrarlanmış olacak!

İşte gelen yorumlardan bazıları…