Elçin Sangu, dizi haberi bekleyen hayranlarının merakını artıran paylaşım yaptı!

02 Eylül 2018 Pazar, 00:18
Elçin Sangu, dizi haberi bekleyen hayranlarının merakını artıran paylaşım yaptı!

Ünlü oyuncu Elçin Sangu, Blu TV’de 6 Eylül’de başlayacak olan Yaşamayanlar isimli ilk Türk Vampir dizisinde başrolde yer almıştı.

Dizinin çekimleri tamamlanmış ve sezonun başlaması beklenmişti.

İnternet televizyonu Blu TV’de 6 Eylül itibariyle yayınlanacak olan Yaşamayanlar için oyuncular yaptıkları paylaşımlarla ortamı ısıtıyor.

Elçin Sangu da Kerem Bursin ile dizideki bir pozunu paylaştı.

Sangu, “‘Yaşayamayanlar’ 6 Eylül’de demiş miydim” notunu düştü.

Başrollerini Elçin Sangu, Kerem Bursin, Birkan Sokullu, Selma Ergeç’in paylaştığı “Yaşayamayanlar” dizisi yeni sezonun iddialı yapımları arasında yer alıyor.

Diziden detaylar:

Dizinin yönetmenliğini; Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 filmi ile Hong Kong Asya Film Festivali’nden Yeni Yetenek ve Montreal Dünya Filmleri Festivali’nden de FIPRESCI ile Altın Zenith ödüllerini kazanarak büyük uluslararası başarılara imza atmış ve BluTV Özel Yapım’ı 7YÜZ dizisinin ‘Prosedür’ bölümünün yönetmeni olan Alphan Eşeli üstleniyor.

Çarpıcı konusuyla çok konuşulacak dizinin senaryosunu Şamil Yılmaz kaleme alırken dizinin görüntü yönetmeni Tariel Meliava ise izleyicileri gizemli ve heyecan dolu dünyanın içine sürükleyecek görüntülere imza atıyor.

İşte dizinin hikayesi:

Mia, kendisini vampire dönüştüren Dmitry’yi öldürüp yeniden insan olmak için İstanbul’a gelir. Fakat kadim şehir İstanbul’un onun için başka planları vardır. Mia kendisini iyiyle kötünün, aşkla nefretin, yaşamla ölümün birbirlerine dönüştüğü soluk soluğa bir hikayenin tam merkezinde bulur. Bu hikayede ona eşlik edenlerse karanlık ve çekici Karmen, geçmişinde büyük bir sır barındıran savaşçı Numel ve İstanbul’un kenar mahallelerinde vampirlere karşı direnen avcılardır. Hepsinden de önemlisi, insanlar ve vampirler arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir. Mia’nın en büyük sınavı ise büyük savaş başladığında kimin tarafında savaşacağıdır.

birkan sokullu haberleri için

elçin sangu haberleri için