Ana sayfa Dizi Fragmanları Emanet 14 Eylül Salı 207. bölüm fragmanı izle!

Emanet 14 Eylül Salı 207. bölüm fragmanı izle!

tarafından ker_def

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizilerinden Emanet yeniden ekranlara dönüş yaptı. İkinci sezona başlayan dizinin hayranları çok memnun oldu. Günlük dizi olarak izleyicilerle buluşan Emanet, hafta için her akşam saat 19.00’da izleyicilerle buluşuyor.

Sıla Türkoğlu ile Halil İbrahim Ceyhan ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin 206. bölümü 13 Eylül Pazartesi akşamı ekrandaydı. Seher ve Yaman arasında yaşananları yine izleyicileri derinden etkiledi. İkinci sezon fragmanlarında Yaman’ın ölmek üzere olduğuna yönelik gösterilen heyecanlı görüntüler diziye olan ilgiyi artırmıştı.

Yaman karakteri yaşıyor ve Seher ile daha uzun bir hikayeleri olacak. Emanet dizisinin 207. yeni bölümü ise 14 Eylül Salı akşamı saat 19.00’da izleyicilerle buluşacak.

“Yağmurun ardı güneştir” mesajı ile yayınlanan fragman iki aşığın durumuna da bir anlamda atıf yapıyor. Emanet dizisinin yarın akşam yayınlanacak olan 207. bölüm fragmanını aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Peki dizinin 2. sezonu nasıl başladı? İşte tüm detaylar:

Seher, yaşadığı büyük yıkımdan sonra yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’in karşısına yeni insanlar çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir.

Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır?

Hayatında mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı biri olan Duygu, bir o kadar da başarılı bir polistir. Amirlerinin emri sonucunda Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışmalı işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikâyenin başlangıcı olacak mı?