SON DAKİKA
22 Ağustos 2019 13:20

SON HABERLER

Erkan Petekkaya, film gereği sunucu oldu, profesyonellere taş çıkarttı!

Şimdilerde Fox TV’de yayınlanan Vurgun dizisinde oynayan Erkan Petekkaya, yeni filmi Kapan’daki rolüyle dikkat çekti.

Ünlü oyuncu başrolünü Öykü Çelik, Kemal Uçar ve Ali Gürer ile oynadığı “Kapan” filminde bir sunucuyu canlandırdı. Senaryo gereği intikamını bir yarışma programı düzenleyerek alan Petekkaya, rolünü başarı ile canlandırarak profesyonel sunuculara meydan okudu.

Habertürk’ten Akif Yaman’ın haberine göre, hareketli temposu ve dramatik yapısıyla Türk sinemasına yeni bir boyut kazandırmayı hedefleyen, aksiyon sahneleri hiçbir maliyetten kaçınılmadan dört kamera ile çekilen Kapan filmi 8 Mart’ta vizyona giriyor.

Filmde zengin bir babayı canlandıran ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, oğluna kötülük yapanlardan intikamını “Çıkış Yok” isimli bir yarışma programı yaparak almaya çalışıyor. Sunucu rolünü başarıyla canlandıran Erkan Petekkaya, profesyonel sunuculara taş çıkarttı.

Yapımcılığını Muharrem Gürer, yönetmenliğini Kudret Sabancı’nın yaptığı başrollerinde Erkan Petekkaya, Kemal Uçar, Öykü Çelik, Ali Gürer, oyuncu kadrosunda Ruhi Sarı, Neslihan Acar, Başak Akbay, Gizem Denizci, İrfan Aslanhan, Zeynep Elçin, Hazal Eylül Çelik, Fatih Doğan, Poyraz Eser, Recep Güneysu, Duygu Karaca,Maria Shak, Cemal Gönen, Tuğçe Demir, Kadir Okur’un yer aldığı, senaryosunu Muharrem Gürer ve Mehtap Şahin Altıntaş’ın yazdığı Kapan filmi 8 Mart’ta vizyona giriyor.

İlgili Haberler