Ana sayfa Dizi Haberleri Ertan Saban’ın yeni Show TV dizisinde büyük yenilikler var!

Ertan Saban’ın yeni Show TV dizisinde büyük yenilikler var!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV’nin gelecek sezon için hazırlanan yeni dizisinin başrolünde Ertan Saban olacak. Oyuncu çok farklı duyguları yaşatacak bir hikaye ile izleyicilerini şaşırtmaya geliyor. Show TV’nin yeni dizisi için “Arkadaş” ve “İkinci Şans” gibi isimlerin konuşulduğu daha önce ortaya çıkmıştı. Ancak dizinin adının Gelsin Hayat Bildiği Gibi şeklinde düzenlendiği ortaya çıktı.

Yıllar sonra yeniden dizi yazmaya başlayan Gani Müjde’nin ekibi ile birlikte kaleme aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi isimli yeni dizi için oyuncu arayışlarına da devam ediliyor. Burak Demir’in kadrosuna katıldığı ve Oğuz karakterini canlandıracağı yeni dizinin yönetmenliğini ise Altan Dönmez yürütüyor.

Haziran ayı içinde sete çıkması beklenen ve Ağustos ayı itibariyle de ekranda olmasını beklediğimiz Gelsin Hayat Bildiği Gibi isimli yeni dizinin tarzı da merak konusu oldu.

Hikayeyi yazan isim Gani Müjde olunca birçok kişi dizinin konusunun komedi ağırlıklı olacağını düşündü. Ancak gazeteci Birsen Altuntaş’ın verdiği bilgiye göre Dexter isimli ünlü dizinin tarzına yakın olacağı belirtilen Gelsin Hayat Bildiği Gibi isimli yeni yapım, gerilim odaklı olacak. Dexter dizisi polisiye bir gerilim, korku, gizem, dram ve kara mizah odaklı bir yapım olmuştu. Bakalım Gani Müjde ve ekibi yeni dizide bu özellikleri taşıyan nasıl bir hikaye ortaya koyacak.

Ertan Saban’ın gerilim odaklı rolleri çok başarılı canlandırdığını bilenler için yeni dizi büyük bir heyecan da yarattı.

1977 yılında Makedonya’da dünyaya gelen Ertan Saban, en son Netflix’te yayınlanan Yakamoz S-245 dizisindeki Umut karakteri ile büyük ilgi çekti. Oyuncu ayrıca Son Nefesime Kadar isimli 5 bölüm süren Fox TV dizisinde de rol almıştı.