Ana sayfa Sosyal Medya Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın tadı tuzu olan ünlü oyuncu ayrıldı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın tadı tuzu olan ünlü oyuncu ayrıldı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranlarında 2 haftadır izleyicilerden uzakta olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 19 Ocak Salı akşamı yayınlanacak olan 179. bölümü ile birlikte yeniden hayranları ile buluşmaya geliyor. Dizinin yeni bölümünde kötü bir sürpriz de yaşanacak.

Oktay Kaynarca’nın başrolünde yer aldığı dizinin tadı tuzu olarak görülen ve izleyicilerin de çok sevdiklerin Hayriye Çakırbeyli karakterinin vedasına şahitlik edeceksiniz. Sabina Toziye’nin canlandırdığı Hayriye karakteri, Hızır ve İlyas’ın annesi. Karakter vurularak ölecek ve 2021 yılının ilk bölümünde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicileri bir hayli üzecek.

Sosyal medyada yorum yapan izleyiciler Hayriye karakterinin vedasına çok üzüldü. “Hayriye anne bu dizinin apayrı rengiydi, gidişi iyi olmadı” diye yorum bırakan EDHO takipçileri, bu ayrılığın iyi olmadığı görüşünde.

Duygusal sahnelerin yer alacağı yeni bölümde bir başka sürpriz daha var. Bir süredir sağlık sorunları nedeniyle dizide yer alamayan Ali Sürmeli de geri dönüyor…

Ünlü oyuncu sezon başında yaşadığı beyin kanaması sonrasında bir süre sete ara vermişti. Ali Sürmeli’nin geri dönüşü de izleyicileri bir hayli mutlu edecek.

İşte 19 Ocak Salı akşamı yayınlanacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 179.bölümünden ilk fragman: