Ana sayfa Dizi Haberleri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yayınlanmayan son bölümü film oluyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yayınlanmayan son bölümü film oluyor!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Birkaç ay önce olaylı bir şekilde ekranlara veda eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde büyük gelişmeler var. Dizinin BluTV ile görüştüğü belirtilirken bir film haline geleceği de öğrenildi.

Yaklaşık iki ay önce dizi 200. bölümü ve yedinci sezonuyla ekrana gelecekti. Ancak yeni bölüm, yayınına saatler kala yapımcı ve kanal arasında çıkan anlaşmazlık sebebiyle yayınlanmadı. Böylece yapımcının elinde hazır yapılmış bir bölüm kaldı.

Ancak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yapımcıları Bahadır Özdener ile Raci Şaşmaz çözümü buldu ve 200’üncü bölümü bir film haline getirildi. Zaten Türkiye’de bir dizinin tek bir bölümü film uzunluğunda olduğu için bu durum yapım şirketinin de avantajı oldu.

Gelen bilgiye göre dizinin yayınlanmayan 200’üncü bölümü yenilenen montajı ve ek sahneleriyle bir filme dönüşecek. Filmin yayını için de BluTV’yle görüşülüyor. Böylece Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın izleyicileri böylece izleyemedikleri son bölümü seyretme fırsatı bulacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yayınlanmayan son bölümü film oluyor! 7

Öte yandan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni başrol oyuncusu ve ismiyle farklı bir dizi olarak BluTV’de yayınlanması için görüşmelerin sürdüğü de belirtiliyor. Buna göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümleri Son Efsane olarak yayınlanacak.

Yeni dizinin başrolünü ise İlyas Çakırbeyli karakterini canlandıran Ozan Akbaba canlandıracak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın başrolü Oktay Kaynarca çoktan yeni dizi anlaşması yaptığı için yeni yapımda yer almayacak. Yeni bölümlerde Hızır Çakırbeyli hapishanede olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin önemli karakterlerinden biri olan Alparslan Çakırbeyli’yi canlandıran Yunus Emre Yıldırımer de yeni dizide yer almayacak. ATV’de yayınlanacak Okul Yolunda isimli diziyle anlaşan Yıldırımer, yeni dizide yurt dışında sürgünde olacak.