Ana sayfa Dizi Fragmanları Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde büyük çatışma başladı!

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde büyük çatışma başladı!

tarafından ker_def

Salı akşamları yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey isimli Fox TV dizisinde heyecanlı bir bölüm izleyicileri bekliyor. Dizinin yeni bölümünde çok dikkat çeken gelişmeler yaşanacak. Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Sumru Yavrucuk ve Tülin Ece’nin başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünden önemli detaylar şöyle:

Bora ve Sergen’in büroda yarattığı depremin etkileri sürerken Songül’ün ani gelişi Azra’yı zor bir davayla karşı karşıya bırakacaktır. Serhan Gülan davasının ortaya çıkmasıyla Azra’nın Yıldırım’a olan güveni sarsılır.

Yıldırım, Azra’nın güvenini tekrar kazanabilmek için harekete geçer. Çolpan ve Sanem tarafından ihanetle suçlanan Deniz’e aileden sürpriz bir isim yardım eli uzatır. Bugüne kadar aile hukuku davalarına bakan Arsen Cevher Hukuk Bürosu’nda Bora’nın yönetime geçmesiyle ceza davalarına da bakılmaya başlanır.

Müvekkil portföyündeki bu değişim Sanem’i heyecanlı bir maceraya sürükleyecektir. Oğlu Eren’in babasıyla birlikte yaşamak istemesi Azra üzerinde sarsıcı bir etki yaratır. Kendi hukuk bürosundan uzaklaşmak zorunda kalan Erman geçmişini sorgulamaya başlar. Çolpan’la geçmişlerine ait büyük bir sırrın Bora ile bağlantısı olduğundan şüphelenir.

Erman’ı bürodan uzaklaştırmayı başaran Bora için sıradaki hedef Çolpan Cevher’dir. Fakat savaş bayraklarını asan Cevher kadınlarıyla uğraşmanın zannettiği kadar kolay olmadığını Bora da anlayacaktır…