SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 19:34

SON HABERLER

Farah Zeynep Abdullah, Pınar Altuğ, Seray Kaya ve Meriç Aral’ın dinlenme anlayış farklı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla kendileri hakkında bilgiler vermeye devam ediyor. Farah Zeynep Abdullah, Pınar Altuğ, Seray Kaya ve Meriç Aral dinlendikleri anlarda neler yaptıklarına dair bazı detaylar paylaştı.

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterine hayat vermekte olan Farah Zeynep Abdullah, izinli gününde dinlenmek için kitap okumayı tercih edenler arasında bulunuyor. Oyuncu, evinde kanepesine uzanıp kitabını okuyarak dinlendi. “Pazar gibi pazar” notunu fotoğrafa ekleyen oyuncuya takipçilerinden binlerce beğeni yapıldı.

Bir başka pazar günü dinlenme aktivesi ise orman içinde yürüyüş…

Pandemi döneminde dikkatli davranan ve ailesi ile birlikte kampa çıkan Pınar Altuğ yeşillikler arasında halinden memnundu.

Kuruluş Osman dizisinde rol almakta olan Seray Kaya ise “Bir günün şansı” notu ile deniz kenarından fotoğrafını yayınladı.

Kadın dizisinden sonra Kuruluş Osman ile geniş kitlelere hitap etmeyi sürdüren Seray Kaya, hayran kitlesini de artırmayı sürdürüyor.

Kırmızı Oda dizisinde izlediğimiz Meriç Aral da köpeğini gezdirdiği anların fotoğrafını paylaştı.

Köpeğini akşam geç saatlerde dışarı çıkartan Meriç Aral’ın sokakta maske takmadığı da görüldü. Belki de çekim için maskesini çıkartmış da olabilir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler