SON DAKİKA
27 Haziran 2019 09:25

SON HABERLER

Fikri, final bölümünde çok şaşırttı! Bizim Hikaye 70. Bölüm (Final)

Fox Tv’de ekrana gelen Bizim Hikaye dizisi 70. bölümüyle final yaptı.

Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın başrolünde oynadıkları dizide Fikri, sorumsuz bir baba olarak ailesinin başına 70 bölüm boyunca pek çok dert getirmişti.

İzleyici kızsa da yine de Fikri, zaman zaman yaptığı duygusal hareketlerle gönülleri de kazanmayı bildi.

Ancak son bölümde yaptığı bir konuşma, ailesini olduğu kadar, ekran başındakileri de duygulandırdı.

Fikret ve Kiraz’ın okuldan kovulması için çalışan bir velinin şikayeti üzerine okul müdürünün odasında bir tartışma başladı. Fikri, çocuklarına yaşatılanlar üzerine, kendisi ile ilgili itiraflarda bulunurken, kızı Filiz’in, ailesini bir arada tutmak, kardeşlerini geçindirip okutmak için nasıl çabaladığını göz yaşları içinde anlattı.

Filiz de babasını dinlerken çok duygulandı. Fikret’in ilk kez çocuklarına bu denli sahip çıkması, izleyenleri de duygulandıran anlara neden oldu.

O sahneyi videodan izleyebilirsiniz…

Bizim Hikaye 70. Bölüm (Final) Özeti:
Fikri’nin ölümden dönmesi bütün geçmişiyle yüzleşmesini sağlar. Bundan sonra iyi bir baba olmaya kararlıdır ve çocuklarının hayatlarını düzeltmek için uğraşmaya başlar. Filiz ise kendi bebeği doğana kadar kardeşlerinin hayatlarını düzene sokma çabasına girmiştir bile. Bir yandan mahalleye dadanan Karabacaklarla uğraşırlarken, bir yandan da hastaneden yeni çıkan Hikmet’in hayata yeniden tutunması için ellerinden geleni yaparlar ancak Minibolların okulları, Rahmet’in Deniz’le sorunları, Çiçek’le Cemil’in nikahı, Tufan’ın pişmanlıkları derken sorunlar giderek içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar. Filiz’le Barış tüm bu sorunların üstesinden gelip kendi bebeklerini huzur içinde kucaklarına aldıklarında büyük bir sürpriz onları beklemektedir.

İlgili Haberler