SON DAKİKA
28 Eylül 2022 11:41

SON HABERLER

Fox TV, Elbet Bir Gün dizisisinin yayın tarihini açıkladı!

Proje tasarımı ve yönetmenliğini Gül Oğuz’un üstlendiği, senaryosunu Yusuf Reha Alp’in yazdığı, bölüm hikayesi ve tretmanını ise Funda Alp ile Didem Kaplan’ın birlikte kaleme aldığı Most Production imzalı FOX’un yeni dizisi “Elbet Bir Gün”ün yayın tarihi açıklandı.

Tanıtımı ve paylaşılan görselleri ile ilk günden itibaren dikkat çeken iddialı dizi 7 Kasım Pazar akşamı izleyici ile buluşuyor. Dizinin güçlü rakipleri bulunuyor. Teşkilat ve Yargı dizileri izleyici sadakatini oluşturan yapımlar konumunda bulunuyor. Ayrıca Benim Hayatım isimli Star TV dizisi de yeni dönemde pazar rekabetinde yer alacak. Yalancılar ve Mumları isimli dizinin finalinin ardından Elbet Bir Gün isimli yapım Kasım ayında izleyicilerin karşısına çıkacak.

Başrollerini birbirinden başarılı oyuncular; Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu, ve Burak Yamantürk’ün paylaştığı dizinin etkileyici bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Dizide; Muhammet Uzuner, Helin Kandemir, Ömer Genç, Kenan Acar, Yağmur Özbasmacı, Zeynep Kaçar, Ulvi Kahyaoğlu, Osman Karakoç, Talha Karcı ve Değer Soysal Alp gibi deneyimli isimler yer alıyor.

Hikayesi:

Kapadokya’nın bir kasabasında, metruk bir gecekondunun bodrumunda aynı aileye ait beş ceset bulunur. Bundan on beş yıl önce öldürülen ailenin geride kalan iki ferdi Feride (Sinem Ünsal) ve Nesime (Şebnem Bozoklu) ise kayıptırlar. Gazeteci Murat Güven’in (Kenan Acar) olayı “Kayıp Hayatlar” adlı programında ele almasıyla, Nesime’nin eski kocası zalim Cemil Bey (Ömer Genç) on beş yıldan bu yana kayıp olan kız kardeşlerin peşine düşer.

Feride, yeni bir kimlikle kendine yeni bir hayat kurmuş ve çok güzel bir evlilik yapmıştır. Büyük bir aşkla bağlı olduğu kocası Mehmet’in(Burak Yamantürk) de geçmişinden gelen sırları vardır. Nesime ise kardeşinin tersine hayalini kurduğu yaşantıya hiçbir zaman erişememiştir.
Hayatta kalmak ve sevdiklerini korumak için, gerçek kimliklerinin ortaya çıkmasını engellemeye çalışan iki kadının hayatları Program yayınından sonra geri dönülmez bir biçimde alt üst olur.

“Elbet Bir Gün” 7 Kasım Pazar saat 20.00’de FOX’ta!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler