Ana sayfa Dizi Haberleri Fox TV’de bir dizi final yapıyor, bir başka dizi başlıyor!

Fox TV’de bir dizi final yapıyor, bir başka dizi başlıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV, yeni sezona tam 11 dizi ile hazırlandı. Ancak bu yapımlardan Uzak Şehrin Masalı için final kararı geldi… Pazar rekabetinde düşük reytingleri nedeniyle perşembe akşamlarına alınan dizi, 2 bölüm sonra final yaparak ekrana veda edecek.

Uzak Şehrin Masalı dizisi veda ederken, bir başka Fox TV dizisi izleyicilerle buluşmayı bekliyor… İlk 2 bölüm çekimleri tamamlanan ve yoğun bir tempoda çalışmaların sürdüğü Elkızı isimli yapımdan yeni fragman yayınlandı. Fox TV’nin perşembe rekabetine getirmeyi düşündüğü Elkızı dizisi ağır bir dram hikayesi olacak.

Sevda Erginci ile İsmail Ege Şaşmaz ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin yeni fragmanı çok etkileyici bir yapımın geldiğini gösteriyor. Sevda Erginci yine oyunculuk performansı ile çok konuşulacak. İsmail Ege Şaşmaz ise başrolde yer almanın farkını yaşayacak.

İki ünlü oyuncu da geçen sezon Uyanış Büyük Selçuklu isimli TRT1 dizisinde çok başarılı performanslar ortaya koymuştu.

Kadını şiddet görüntüleri ile Elkızı’nın yeni fragmanına sosyal medyada eleştiri de geldi. Dizinin şiddet içerikli olması perşembe rekabetinde öne çıkmasını sağlayacak mı, işte burası sürpriz…

Çünkü rekabette çok iddialı diziler var. Barbaroslar, Camdaki Kız ve Bir Zamanlar Çukurova dizilerinin yanında Elkızı’nın ne yapacağı merakla beklenecek.