Gelinim Mutfakta 124. bölüm fragmanı yayınlandı

06 Eylül 2018 Perşembe, 06:45
Gelinim Mutfakta 124. bölüm fragmanı yayınlandı

Gelinim Mutfakta Kanal D ekranının sevilen yarışma programıdır.

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Fatih Ürek’in yaptığı “Gelinim Mutfakta”da dört kayınvalide, gelinleriyle birlikte yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyor.

Gelinim Mutfakta 124. Bölüm Fragmanı yayında! Ezgi’nin, Ayşenur’a ait fotoğrafı çöpe attığını söylemesi kaynanalar tarafından eleştirilirken iki yarışmacı gelin arasında büyük tartışma yaşanıyor!

Hafta finali yaklaşırken sinirler iyice geriliyor! Ayşenur, Ezgi’ye ait vazoyu kırdıktan sonra yenisini alıyor ve tam vereceği sırada Ezgi’nin kendisine ait fotoğrafı çöpe attığını öğreniyor. İkili arasında büyük tartışma yaşanırken, Ayşenur tepki olsun diye hediye aldığı vazoyu yere atarak kırıyor! Kaynanalar ise, Ezgi’yi bu davranışından dolayı kınıyorlar!

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.15’de Kanal D’de!

Gelinine güvenen kayınvalideler, marifetli gelinler…

Ekranların en lezzetli, en çekişmeli bir o kadar eğlenceli yarışması olmaya aday “Gelinim Mutfakta”da gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışacak, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışacak.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 Bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken, en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda edecek.

Programda gelinler ve kayınvalidelerin yanı sıra birbirinden farklı tarifler ve lezzetler de ekrana gelecek.

fatih ürek haberleri için

gelinim mutfakta haberleri için