Gelinim Mutfakta 151. Bölüm Fragmanı İzle

13 Ekim 2018 Cumartesi, 08:05
Gelinim Mutfakta 151. Bölüm Fragmanı İzle

Gelinim Mutfakta 151. Bölüm Fragmanı yayında! Yarışmaya katılan yeni kaynana söyledikleri ile diğerlerini çok şaşırtıyor! Programın yeni bölümünde yaşanacakları videodan izleyebilirsiniz…

Yarışmaya yeni katılan gelin, kaynanasının söyledikleri karşısında şok oluyor ve ona tepkisini gösteriyor! Ezgi, aldığı 25 bileziğin havasını atıyor!

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.15’te Kanal D’de!

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Fatih Ürek’in yaptığı “Gelinim Mutfakta”da dört kayınvalide, gelinleriyle birlikte yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyor.

Gelinine güvenen kayınvalideler, marifetli gelinler…

Ekranların en lezzetli, en çekişmeli bir o kadar eğlenceli yarışması olmaya aday “Gelinim Mutfakta”da gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışacak, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışacak.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 Bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken, en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda edecek.

Programda gelinler ve kayınvalidelerin yanı sıra birbirinden farklı tarifler ve lezzetler de ekrana gelecek.
fatih ürek haberleri için

gelinim mutfakta haberleri için