Ana sayfa TV Programları Gelinim Mutfakta 19 Mart Perşembe 484. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 19 Mart Perşembe 484. Bölümde gün birincisi kim oldu?

tarafından admin

Gelinim Mutfakta 484. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Ezgi Yıldırım ve Elif Akçam aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı!

Günün en düşük puanını Hatice 9 puan ile aldı.Fatih Ürek en düşük 2. puanı alan ismin de 10 puan ile Rümeysa olduğunu belirtti. Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altını kazanan isim 14 puan elde den Elif hanım oldu. Ezgi hanım ise 13 puanda kaldı.

Bugün programda başka neler yaşandı? Elif, kaynanası Çiğdem Hanımın annesi hakkında söylediklerine içerledi ve sinirinden ağladı! Çiğdem Hanım, kaynanalar odasında gelen bir soru üzerine Elif’in annesinden bahsetmeye başladı. Çiğdem Hanım, ameliyat olan annesini düşündüğünden yemeğine odaklanamıyor diye açıklama yaptı ve anne-kız arasındaki özel durumu da anlatınca Elif’i çileden çıkardı. Elif, kaynanasına sert cümlelerle yaptığının yanlış olduğunu anlatmaya çalıştı. İkilinin tartışmasına diğer gelin ve kaynanalar da dahil olunca ortam gerildi..

Ezgi, Nezahat Hanımın puanlaması sonrası gerçekleşen tartışmadan sonra sinirlenerek stüdyoyu terk etti! Reyhan Hanım, Nezahat Hanımın gelini Rümeysa’yı bulup 5 puan vermesi sonrası “Ne güzel buluyorsunuz!” dedi. Rümeysa bunu kendilerine yapılan bir saldırı olarak kabul etti ve karşılık verdi. Tartışmalar esnasında Rümeysa’nın, kaynanası Reyhan Hanıma saygısızca yaklaşımı olduğunu düşünen Ezgi, öfkelendi ve sert bir tepki verdi. Ağız dalaşına öfkelenen Ezgi stüdyoyu terk ederek onları protesto etti…

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma!

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30’da Kanal D’de!