Ana sayfa TV Programları Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Pazartesi 516. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Pazartesi 516. Bölümde gün birincisi kim oldu?

tarafından admin

Gelinim Mutfakta 516. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Elif Akçam ve Neslihan Yıldırım aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı!

Fatih Ürek, kazanan ismi heyecanlı bir sunumla açıkladı. Günün en düşük puanını 10 puan ile Betül oldu. Günün en düşük 2. puanını 11 puan ile Hatice elde etti. Kazanan isim ise günün en yüksek puanı olan 16 puan ile Neslihan hanım oldu. Elif hanım ise 13 puanda kaldı.

Bugün başka neler yaşandı? spor eğitmeni Mehtap Demircioğlu, zorlu günlerde evde sağlıklı kalabilmemiz için basit hareketleri gelin ve kaynanalarla uygulamalı olarak gösterdi!

Elif, kendisine papatyaları gönderen gizemli kişiyi çok merak etti! Elif, yemeğini yağtığı sırada Gelinim Mutfakta görevlisi elinde papatyalar olan bir hediyeyi ona getirdi. Elif, gelen papatyalara çok şaşırdı; fakat, üzerindeki notu okuyunca şaşkınlığı ikiye katlandı. Çiçeklerin kimden geldiği gizemini korurken not kafaları karıştırdı. Bu konu Fatih Ürek tarafından gün sonu değerlendirmesine taşındı. Gelinler ve kaynanalar bu gizemli kişiyi tahmin etmeye açlıştılar; fakat, bir türlü işin içinden çıkamadılar.

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma!

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.45’te Kanal D’de!