Ana sayfa TV Programları Gelinim Mutfakta yarışmasında Ezgi ve kayınvalidesi Reyhan hanımın büyük kavgası

Gelinim Mutfakta yarışmasında Ezgi ve kayınvalidesi Reyhan hanımın büyük kavgası

tarafından ker_def

Kanal D ekranında yayınlanmakta olan Fatih Ürek’in sunuculuğunu üstlendiği Gelinim Mutfakta yarışmasının 343. Bölümü, 4 Eylül Çarşamba günü izleyicilerle buluştu. Bu bölümde Ezgi, kaynanası Reyhan Hanımın kırıcı sözlerinden sonra ağladı! Videodan programdaki o anları izleyebilirsiniz. Peki neler yaşandı? Neden bu noktaya geldi?

Gelinler mutfakta yemeklerini yaptıkları sırada bir gün öncesinden bir sahne izlettirildi. Videoda Reyhan Hanımın, kendi ve Ezgi hakkında söyledikleri vardı. Reyhan Hanım videoda, yarışmada bir ekip olduklarını ve “Ben gidersem Ezgi arkamdan sürüne sürüne gelecek!” diye bir açıklama yapıyor. Bunları duyan Ezgi hemen soluğu kaynanalar odasında alıyor. Bu söylediklerinin hesabını kaynanası Reyhan Hanımdan soran Ezgi, onun tavrında bir değişiklik görmeyince mutfağa dönüyor.

Olayın muhakemesini Fatih Beyle ve gelinlerle yaparken gözyaşlarına hakim olamıyor. Gün sonu değerlendirmesinde ise, Ezgi ve Reyhan Hanım büyük bir tartışma yapıyorlar. Reyhan Hanımın olay arkasından Ezgi’nin ağlamasına “Timsah gözyaşları!” diye yaklaşması da bardağı taşıran son damla oluyor…