Ana sayfa Dizi Fragmanları Kraliçe dizisi başlıyor, Burcu Özberk hayranları ekran başına!

Kraliçe dizisi başlıyor, Burcu Özberk hayranları ekran başına!

tarafından ker_def

Romantik komedi dizisi Aşk Mantık İntikam’da İlhan Şen ile başarılı bir partnerlik süreci geçiren Burcu Özberk, 2021 ile 2022 yılları arasında yayınlanan bu projede yine güçlü performansı ile alkış almıştı.

Ünlü oyuncu, yaklaşık 1 yıllık suskunluğun ardından yeniden televizyon dizilerine dönüş yaptı. Kraliçe dizisi için sete çıkan ve bu sefer de Gökhan Alkan ile başrolü paylaşan oyuncunun hayranları, ekranda güçlü ve kendi ayakları üzerinde durabilen bir kadın karakteri bulacak. 22 Mart Çarşamba akşamı ilk bölümü yayınlanacak olan Kraliçe dizisi, 2023 yılının sürpriz çıkışlarından birisini yapabilir.

Kraliçe 1. Bölüm 3. Fragmanı yayınlandı! Kanal D’nin, yapımını Mednova’nın üstlendiği, dünya çapında çok izlenen Queen Sugar dizisinden uyarlanan yeni dizisi Kraliçe Çarşamba günü izleyici karşısına çıkacak.

Dizinin başrol oyuncuları Gökhan Alkan ve Burcu Özberk olurken, dizinin oyuncu kadrosu ise, tamamlandı.

Burcu Özberk’in “Deniz”, Gökhan Alkan’ın ise “Ateş” karakterine hayat vereceği diziye en son “Zeynep” karakteri ile Selin Şekerci, “Ali” karakteri ile de Özgün Karaman dahil olmuştu.

Hazırlıkların tüm hızıyla devam ettiği dizide, ülkenin en ünlü basketbolcularından birinin adının büyük bir skandala karışması sonucu eşinin hayatının alt üst olmasını konusu işlenirken, dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler bulunuyor: Ayşe Akın, Serhat Parıl, Afra Karagöz, Enez Koçak, Ecenaz Üçer, Ege Semih Erken, Melis Özçimen, Caner Nalbantoğlu, Merve Honca, Ferhat Yılmaz, Gülşehri Mina Kekeç, Umut Kaplıca ve Cihat Tamer.”

Kraliçe’nin yönetmen koltuğunda ise usta yönetmen Cevdet Mercan oturuyor.

Kraliçe Çarşamba günü Kanal D’de başlıyor!