Ana sayfa Dizi Fragmanları Gönül Dağı 81. bölümünde ayrılık kararı moral bozacak!

Gönül Dağı 81. bölümünde ayrılık kararı moral bozacak!

tarafından ker_def

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren izleyicilerin gönüllerinde taht kuran, her hafta reyting rekorları kıran ve başarısını sürekli katlayan Gönül Dağı, 2023 yılına zirvede girdi. 31 Aralık Cumartesi (Yılbaşı) gecesi ekrana gelen 80. Bölüm, tüm televizyonlardaki programları geride bırakarak “1 Numara!” oldu. İzleyicilerin gözdesi Gönül Dağı, 2023 yılında da TRT 1 ekranlarına gelmeye devam ediyor.

Dizinin 81. Bölümü, 7 Ocak Cumartesi akşamı saat 20:00’de TRT 1 ekranlarına gelecek. Yeni bölümde neler yaşanacağına ilişkin detaylar ortaya çıktı. Berk Atan’ın canlandırdığı Taner karakteri, Halime’nin evlilik baskısından bunalacak ve oğlunu da alıp evden ayrılacak. İşte bu ayrılık dizi hayranlarını çok üzeceğe benziyor. İşte Gönül Dağı dizisi 81. bölüm özeti:

“Amcaoğulları isabetli bir yatırım yapabilmek için kasabalıların ihtiyaçlarını öğrenmeye karar verirler. Kasabada Ar-Ge yapmaya başlayan amcaoğulları aldıkları geri dönüşlerle halkın muzdarip olduğu bir konuda icat geliştirirler. Amcaoğulları buldukları icadın reklamını yapıp abonelik almaya başlar.

Taner, Halime’nin artan evlilik baskısından bunalır. Ablası Zahide’nin de annesiyle aynı düşündüğünü öğrenen Taner, bu baskıdan kurtulabilmek için oğlunu alarak evden ayrılır. Taner nereye gidecektir?

Muammer ve Hüseyin, kasada buldukları altınları herkesten gizlerken, birbirlerine de güvenmezler. Hüseyin ve Muammer’in ayrılmaz ikili gibi birlikte kalmaları Döndü’nün dikkatini çeker.

Kenan, Muammer’e yardım edebilmek için babasını bir yere götürür. Muammer gittiği yerde Veysel ile olan sorunlarını çözebilecek midir?

Ciritçi tek başına bir yolculuğa çıkar. Yolculuk sırasında sorularına cevap arar. Ciritçi, döndüğünde Divane ile yüzleşebilecek midir?

Ramazan’ın girdiği işlerde tutunamaması Asuman’ı endişelendirmeye başlar. Asuman’ın Ramazan’dan gizli yaptığı bir şey ortaya çıkar.

Hacer, oğlunun kulübede kendinden ayrı yaşamasından rahatsızdır. Rıfat ile tekrar konuşan ve evine döndürmeye çalışan Hacer, başarılı olamayınca ikiliyi zor durumda bırakır.

Erkan, Şirin’e kendi adıyla yazılan mektupla neye uğradığını şaşırır. Disiplin suçuyla karşı karşıya kalan Erkan ne yapacaktır?

Taner, annesi Halime’nin evlenmesi konusunda baskı yapmasının sebebini öğrenecek midir?”

Gönül Dağı’nın 81. Bölümü, 7 Ocak Cumartesi akşamı saat 20:00’de TRT 1’de.