Ana sayfa Dizi Fragmanları Gönül Dağı dizisi 74. bölümde Rıfat’ın düğün halleri ilgi çekecek!

Gönül Dağı dizisi 74. bölümde Rıfat’ın düğün halleri ilgi çekecek!

tarafından ker_def

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren izleyicilerin gönüllerinde taht kuran, her hafta reyting rekorları kıran ve başarısını sürekli katlayan Gönül Dağı’nın yetmiş dördüncü bölümü 29 Ekim Cumartesi akşamı saat 20. 00’de TRT 1 ekranlarına gelecek.

İşte dizinin yeni bölümünden başlıklar: Veysel’in hapisten çıkması yüzleri güldürür… Veysel, hapisten Mihriban’la ilgili bir emanet getirmiştir… Yaşar ile Meryem’in düğün zamanı gelmiştir…
Amcaoğulları, Rıfat için müthiş bir organizasyona imza atarlar… Asuman’ın tayini Erzurum’a çıkar…

Gönül Dağı’nın yeni bölümünde neler olacak? İşte tüm detaylar: Veysel’in hapisten çıkması yüzleri güldürmüş, Gedelli’de hayatı yeniden normale döndürmüştür. Ancak Veysel, hapisten Mihriban’la ilgili bir emanetle çıkmıştır. Veysel bu emanetle ne yapacaktır?

Öte yandan Yaşar ile Meryem’in düğün zamanı gelmiştir. Bunu gören Rıfat, Mihriban’la düğünsüz evlenmiş olmanın ağırlığını yaşamaya başlar ve ona güzel bir düğün yapmaya karar verir. Ancak bunun için maddi gücü yoktur. Bu noktada imdadına amcaoğulları yetişir. Rıfat ve Mihriban’ın düğünü nasıl olacaktır?

Asuman’ın itiraz dilekçesi reddedilmiştir. Kısa bir zaman diliminde yeni görev yerine gitmesi gerekmektedir. Asuman ve Ramazan bu durumda ne yapacaktır?”

Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu’nun başrolleri paylaştığı Gönül Dağı’nın yetmiş dördüncü bölümü, 29 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1’de…