Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Kadrosu şampiyonlar ligi gibi! Cici filmi Netflix’de yayında!..

Kadrosu şampiyonlar ligi gibi! Cici filmi Netflix’de yayında!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Oyuncu kadrosunda Ayça Bingöl, Fatih Artman, Funda Eryiğit, İncinur Daşdemir, Nur Sürer, Okan Yalabık, Olgun Şimşek, Şevval Balkan ve Yılmaz Erdoğan gibi güçlü isimleri buluşturan Cici adlı film bugün Netflix’de yayına girdi.

Cici, Türkiye’de dijital bir platform için yapılan ilk dizi olan Masum’un senaristi, yayınladığı dönemde çok konuşulan Bir Başkadır’ın yönetmeni Berkun Oya’nın imzasını taşıyor.

Acı bir kaybın ardından köyden kente göçen bir ailenin yaklaşık 30 yıl sonra eski evlerinde buluşmasını konu alan Cici’nin senaristliğini ve yönetmenliğini Berkun Oya yapıyor.

Filmde aradan geçen uzun yıllardan sonra gerçekleşen aile buluşmasında bastırılmış duygular ve sırlar ortaya çıktıkça eski yaralar yeniden açılıyor.

Yetenekli oyuncu Funda Eryiğit’de uzun bir aradan sonra Cici ile hayranlarıyla tekrar buluşacak. Eryiğit ekranlara en son Fox TV’nin  Son yaz dizisi ile geldi. 26 bölüm süren Son Yaz dizisinden sonra tiyatro sahnesinde hayranlarının karşısına çıkan oyuncu Hazar Ergüçlü ile birlikte Timsah Ateşi adlı oyunda sahneye çıktı

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Netflix için Kül adlı filmi de çeken Funda Eryiğit bu filmde de Son Yaz dizisindeki rol arkadaşı Alperen Duymaz ile partner oldu. Oyuncu şimdi yeni filmiyle Netflix’de hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.