Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Gönül Dağı dizisinde Ramazan ve Asuman güldürecek, Kenan üzecek!

Gönül Dağı dizisinde Ramazan ve Asuman güldürecek, Kenan üzecek!

tarafından ker_def

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren izleyicilerin beğenisini toplayan, reyting rekorları kıran ve her hafta başarısını katlayan Gönül Dağı’nın 61. Bölümü, 23 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.10’da TRT 1 ekrana geliyor.

Kenan’ın babasıyla yaşadığı problem üzerine evi terk etmesi, Döndü ile Muammer arasında da gerginliğe sebep olur… Asuman ve Ramazan, nasıl bir maceraya sürüklenecek? Kardeşleriyle miras kavgası devam eden Selami’nin alacağı karar ne olacak? Dizinin yeni bölümünde izleyicileri farklı duygularla dolu sahneler bekliyor.

Gönül Dağı dizisinde Ramazan ve Asuman güldürecek, Kenan üzecek! 7

Gönül Dağı’nın  61. Bölüm özeti ise şöyle: “Kenan’ın babasıyla yaşadığı problem üzerine evi terk etmesi Döndü ile Muammer arasında da gerginliğe sebep olur. Muammer geri adım atmazken, konuştuğu herkesi kırmaya başlamıştır.

Döndü’nün de evi terk etmesiyle herkes Muammer’e sırt çevirirken, evle ilgili beklenmeyen bir gelişme olur. Bu gelişme Muammer üzerinde nasıl bir etkiye sebep olacaktır?

Ramot’u bastırmayı kafasına koyan Asuman, Ramazan’ı yayınevleriyle görüşmeye götürür. Asuman’ın beklediği gibi ilerlemeyen bu süreç, Asuman ve Ramazan’ı nasıl bir maceraya sürükleyecektir? Kardeşleriyle miras kavgası devam eden Selami’nin alacağı karar ne olacaktır?

Öte yandan Kenan’ı ziyarete gelen biri vardır. Bu sürpriz misafir, Kenan’ı giderek zorlaşan bir sürece sürüklerken, Kenan bunun üstesinden gelebilecek midir?”