Ana sayfa Dizi Fragmanları Kasaba Doktoru dizisinde istifa şoku yaşanıyor!

Kasaba Doktoru dizisinde istifa şoku yaşanıyor!

tarafından ker_def

TRT 1’in yeni dizisi ‘Kasaba Doktoru’, 22 Nisan Cuma akşamı saat 20.00’de üçüncü bölümüyle ekrana gelecek. İlk iki bölümüyle cuma akşamları izleyiciyi ekran başına kilitleyen ‘Kasaba Doktoru’nun yeni bölümünde heyecan yüklü bir hikaye ekrana gelecek.

Ömer istifaya hazırlanıyor… Hakan Hoca’nın planı ne? Kasaba Doktoru dizisinin üçüncü bölümünde yine dikkat çeken sahneler bulacaksınız. Deniz Can Aktaş’ın Ömer karakteriyle yine öne çıkacağı yeni bölümden detaylar şöyle:

Erol Gümüşok, ameliyatını Hakan’ın yapmasını ister. Hakan itiraz edince geçmişindeki bir sırrı kullanarak onu tehdit eder. Bu sırada geçmişten gelen bir dost Hakan’a yardım elini uzatacak, Hakan’ın da Erol’a karşı masaya bir koz koymasını sağlayacaktır.

Ömer bir türlü anlaşamadığı Hakan yüzünden istifasını verip gitmeye kararlıdır. İhsan, Mine ve Turgut’un Ömer’i vazgeçirme çabaları işe yaramayacak gibi gözükmektedir.

Leyla’nın bileğindeki yaralar hızla iyileşirken ruhundaki yara daha ağır gelmektedir. Leyla hastanede kalıp Hakan’la beraber çalışmak istese de Hakan’ın ona kötü bir sürprizi vardır.

Yalçın ise Erol’un ameliyatının kendi hastanesinde yapılmayacak olmasından dolayı küplere biner ve bu durumu lehine çevirmek için bütün imkanlarını seferber eder.

Zengin oyuncu kadrosunda Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı, Sinan Albayrak, Barış Yıldız, Özgün Karaman, Sinan Demirer, Barış Yalçın, Tarık Uğur Özenbaş, Özgür Cem Tuğluk, Alptekin Ertürk, Sultan Ulutaş, Fatih Yücebağ ve Vildan Atasever’in yer aldığı dizinin yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstleniyor.

‘Kasaba Doktoru’ üçüncü bölümüyle cuma saat 20.00’de TRT 1’de…