Ana sayfa Dizi Haberleri Gönül Dağı dizisinden ayrılan Gülsim Ali İlhan, son iki yıl olduğu gibi 2023 yılına da damgasını vuracak!

Gönül Dağı dizisinden ayrılan Gülsim Ali İlhan, son iki yıl olduğu gibi 2023 yılına da damgasını vuracak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Gönül Dağı dizisinin şu sıralarda üçüncü sezonu devam ediyor. İkinci sezon finalinde Dilek karakterinin ölmesinin ardından da artık Gülsim Ali İlhan kadroda yer almıyor. Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekimleri yapılan diziden ayrılması ile herkesi şaşkına çeviren Gülsim Ali İlhan, 2023 yılında bir kez daha şaşırtacak.

Yeni sezonda yepyeni bir dizi ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncu, şu ana kadar kendisini ekranda farklı rollerde gören hayranlarını bu sefer daha çok şaşırtacak. Çünkü oyuncunun yer alacağı Al Sancak dizisindeki rolü bugüne kadar oynadığı rollerden çok farklı olacak.

Gülsim Ali İlhan, bambaşka bir kadın karakteri ile yeniden televizyon ekranına döneceği için çok heyecanlı. Yeni karakteri hakkında detay vermeyen ama bambaşka bir kişilik ile izleyici karşısına çıkacağını söylerken bile heyecanını hissettiren oyuncu, Uğur Güneş ile partnerlik yapacak.

TRT1’in 2023 yılına damgasını vurması beklenen Al Sancak isimli asker dizisinin hazırlıkları yoğun bir şekilde devam ediyor. Bozdağ Film tarafından titiz bir şekilde hazırlanan dizinin çekimlerine de çok özen gösteriliyor.

Atilla Engin, Mehmet Arı ve Selman Kılıçarslan’ın senaryosunu yazdığı dizinin ilk fragmanları da büyük ilgi çekti. İdris Nebi Taşkan ve Ahmet Yenilmez gibi genç oyuncuları da kadrosunda buluşturan Al Sancak dizisinin Türk televizyon tarihinin en iddialı projelerinden birisi olması beklentisi var.

Türk askerinin kahramanlıklarının farklı olaylarla bir kez daha televizyon ekranına yansıtılacağı Al Sancak dizisinin 2023 yılının en çok konuşulacak işlerinden birisi olduğu kesin.

2021 ve 2022 yıllarında Gönül Dağı dizisiyle muhteşem bir başarı kazanan Gülsim Ali İlhan, bu sefer bambaşka bir yapımda yine göz önündeki kadın oyunculardan birisi olacak.

Oyuncunun söylediği gibi canlandıracağı karakterin farklılığı da düşünüldüğü zaman 2023 yılına yine Gülsim Ali İlhan damgasını vurur ise şaşırmayın.