Ana sayfa Dizi Fragmanları Gönül Dağı sezon finalinde büyük ayrılık, diziye büyük sorun getirecek!

Gönül Dağı sezon finalinde büyük ayrılık, diziye büyük sorun getirecek!

tarafından ker_def

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren izleyicilerin beğenisini toplayan, reyting rekorları kıran ve her hafta başarısını katlayan Gönül Dağı’nın ikinci sezon finali, 28 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1’de ekrana geliyor. Ancak bu sezon finali bir başrol oyuncusunun ayrılığı ile üzüntüye sebep olacak.

3 ay yaz arası verecek olan Gönül Dağı dizisinin 3. sezonunda Dilek karakterini canlandıran Gülsim Ali İlhan kadroda yer almayacak. Başarılı oyuncu, 2 sezon boyunca dizinin en önemli karakterlerinden birisini canlandırdı ve hayranlarını da mest etti. Ancak artık başka projelerde yer almak ve İstanbul’daki hayatına geri dönmek için diziye veda edecek. Peki Dilek karakteri hikayeden nasıl ayrılacak? Yayınlanan fragmanlara bakılır ise Dilek ölüyor…

Gönül Dağı, bozkırda bir Anadolu masalını, sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatıyor ama o aşklardan birisi yarım kaldı… Dilek ve Taner’in aşkı zorunlu bir ayrılıkla sarsılacak. Dizinin üçüncü sezonunda Taner karakterinin hüzünlü anlarını bolca izleyeceğiz gibi gözüküyor. peki Gönül Dağı’nın sezon finali bölümünde neler olacak?

Asuman ve Ramazan’ın düğününün yaklaşmasıyla herkesi tatlı bir telaş sarar. Ramazan, en mutlu günü için hazırlıkları titizlikle sürdürürken, tüm kasabanın merakla beklediği bu düğünde neler yaşanacaktır?

Kasabaya dönen Meryem, Rıfat ile konuşmak istemektedir. Meryem’in hiç beklemediği anda Rıfat’ın karşısına çıkması, Mihriban ile Rıfat’ı nasıl etkileyecektir? Öte yandan doğum yapmasına sayılı zaman kalan Dilek, bir yandan da çalışmaya devam etmektedir. Gönül Dağı’ndaki hareketlenmenin artması Dilek’in iş temposunun yoğunlaşmasına neden olurken, bu durum Dilek ve Taner’i nereye sürükleyecektir?

Berk Atan, Gülsim Ali İlhan’ın başrolleri paylaştığı Gönül Dağı’nda şu oyuncular rol alıyor:

“Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca, Zümre Meğreli, Burak Haktanır, Buse Orcan, Güliz Aybay, Cemil Şahin, Ufkum Kalaoğlu, Sevilay Gültekin, Oya İloğulları ve Cem Kurtoğlu.”

Gönül Dağı ikinci sezon finali ile 28 Mayıs Cumartesi saat 20.00’de TRT 1’de…