Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Güldür Güldür Show yeni kadrosunda Çağlar Çorumlu ve Onur Buldu yok!

Güldür Güldür Show yeni kadrosunda Çağlar Çorumlu ve Onur Buldu yok!

tarafından ker_def

Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran ‘Güldür Güldür Show’ onuncu sezonuyla ekrana gelmek için gün sayarken efsane programdan göz kamaştıran bir afiş yayınlandı. ‘Güldür Güldür Show’un onuncu yılına özel hazırlanan afişi için tüm oyuncular birbirinden şık kıyafetlerle poz verdi.

Çok başarılı geçen 9 sezonun ardından 10. yeni sezona hazırlanan programın ekibi heyecanla sahneye çıkmayı beklerken, izleyicileri şoke edecek gelişmeler de yaşandı. Programdan zaman zaman kopmalar yaşanmıştı, bu isimler arasına en son iki ünlü oyuncu daha katıldı. Çağlar Çorumlu gibi Onur Buldu’nun da program ekibinden ayrıldığı ortaya çıktı.  İki başarılı ismin Güldü Güldür Show’u bırakması hayranlarını çok üzen bir gelişme oldu.

Kendi yollarında ilerleyecek olan bu ikili, komedi rolleriyle sinema filmlerinde ve dizilerde yer alarak farklı bir şekilde kariyerlerine devam ediyor. Güldür Güldür Show ekibinin 10. sezon kadrosuna da netleşti.

Ali Sunal’ın moderasyonuyla ekrana gelen ‘Güldür Güldür Show’da 10. sezon kadrosunda şu isimler bulunuyor:

“Açelya Topaloğlu, Alper Kul, Aylin Kontente Kul, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Erdem Yener, Giray Altınok, Gürhan Altundaşar, Hasibe Eren, İrem Kahyaoğlu, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Ömür Arpacı, Özgün Aydın, Özgün Bayraktar, Toygan Avanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter.”

Show TV’de izleyicisiyle buluşacak ‘Güldür Güldür Show’un yeni sezon çekimleri her yıl olduğu gibi büyük bir ilgiyle karşılandı. Kahkaha denildiğinde akla gelen ilk adres ‘Güldür Güldür Show’ olmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Tiyatro salonundaki kahkahaları ekrana taşıyan program eğlenceli skeçleri ve tiplemeleriyle alkışlanmaya devam edecek. Yenilenen kadrosu ve her yaştan izleyici için gündemi belirleyen içerikleri ile ‘Güldür Güldür Show’ yakında Show TV’de.