SON DAKİKA
18 Haziran 2019 20:07

SON HABERLER

Gülperi 19. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Gülperi, Bedriye’yi karşısında buluyor!

“SEN BENİM İLK VE SON AŞKIMSIN!” Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in başrollerinde yer aldığı Gülperi dizisinin 19. bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte. Yapımını Tims&B’nin yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, Show TV’nin iddialı dizisi “Gülperi”nin merakla beklenen 19. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Can’ın “Süpermen’e mektup yazacağım. O üzülmüştür şimdi!” sözleri yürekleri burkarken, Bedriye babası için Gülperi’yi karşısına alıyor.

Eyüp’ün Gülperi’yi hırpaladığı anlar gerilimi yükseltirken, Eyüp ve Kadir hesaplaşmasının neye varacağı merakla bekleniyor. Gülperi’nin Kadir’in evlenme teklifini kabul ettiği tanıtımda ikilinin sevgilerini dile getirdiği anlar beğeni topluyor.Videodan yeni bölümden yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

Gülperi’nin Cuma akşamı ekrana gelecek 19. bölümünde Kadir bir yandan işlemediği bir suç yüzünden cezalandırılmış olmasını hazmetmeye çalışırken bir yandan Gülperi’nin cevabının ne olacağına dair büyük bir heyecan duymaktadır. Gülperi’nin kararı ikisinin de hayatını değiştirecektir. Artemis’in kaçırıldığını öğrenen Kadir, Hasan’la birlikte onu kurtarmak için elinden geleni yapar. Hasan, Artemis’in kendisi için ne ifade ettiğini daha iyi anlarken Bedriye ise Eyüp’ün tarafını tutarak Gülperi’yle yine karşı karşıya gelir. Gülperi, Kadir’e yardım etmeye çalışırken karşısına hiç beklemediği bir engel çıkar. Hasan ise Kadir’den aldığı yardımla Artemis için canını tehlikeye atmaktan çekinmez.

Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun, senaristliğini Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın üstlendiği Gülperi’nin yeni bölümü Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

İlgili Haberler