Ana sayfa Sosyal Medya Gülse Birsel’in yeni filminin çekimlerini bitiren Şebnem Bozoklu hemen başka bir film için sete koştu!

Gülse Birsel’in yeni filminin çekimlerini bitiren Şebnem Bozoklu hemen başka bir film için sete koştu!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-Yetenekli oyuncu Şebnem Bozoklu ekranlara en son Fox TV’de yayınlanan Elbet Bir Gün adlı diziyle geldi. Dizi yeterli reyting alamayınca kısa sürede final yapmıştı.

Oyuncu, Elbet bir Gün’ün finalinden sonra kariyerinde dijital platformlardaki yapımlara ve sinema filmlerine ağırlık verdi. Ünlü senarist Gülse Birsel’in Disney Plus için çektiği Yılbaşı Gecesi adlı filmin kadrosunda rol alan oyuncu filmin çekimleri biter bitmez yeni sinema filmi için sete girdi.

Şebnem Bozoklu, Mahsun Kırmızıgül’ün çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan yeni filmi Prestij Meselesi ile bu defa sinema salonlarında hayranlarıyla buluşacak.

Gülse Birsel'in yeni filminin çekimlerini bitiren Şebnem Bozoklu hemen başka bir film için sete koştu! 7

Oyuncu hayranlarına müjdeyi sosyal medyadan verdi. Prestij Meselesi filmi için start verildiğini belirten Bozoklu,  “Yakında ben de aranızdayım” sözleriyle heyecanını paylaştı.

Yapımcılığını Boyut Film şirketiyle Murat Tokat’ın üstlendiği filmde, 1 Eylül 2003 tarihinde hayatını kaybeden efsane müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu’nun Prestij Müzik şirketini kurduğu dönem anlatılacak.

Yönetmen koltuğunda Mahsun Kırmızıgül’ün oturduğu Prestij Meselesi, merhum müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu’nun Anadolu’nun dört bir yanından bulduğu yetenekli genç müzisyenleri keşfetme öyküsünü ve Özcan Deniz, Haluk Levent ile Mahsun Kırmızıgül’ün starlığa uzanan yolculuklarını konu alıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Şebnem Bozoklu ile birlikte, Eser Yenenler, Melisa Döngel, Engin Hepileri, Biran Damla  Yılmaz ve Mahsun Kırmızıgül’ün Amerika’da sinema eğitimi alan oğlu Mahmut Kırmızıgül yer alıyor.