Ana sayfa Dizi Haberleri Perşembe reytinglerinde zirvenin yeni sahibi Vahide Perçin’in Aldatmak dizisi oldu!

Perşembe reytinglerinde zirvenin yeni sahibi Vahide Perçin’in Aldatmak dizisi oldu!

tarafından ker_def

atv’nin ilk bölümüyle çok sevilen yeni dizisi Aldatmak, dün akşam ekrana gelen ikinci bölümüyle de izleyiciden tam not aldı ve reyting listelerinde ilk sıraya oturdu. Dizinin muhteşem bir çıkış yaparak ikinci bölümde tüm kategorilerde birincilik elde etmesi şaşırtıcıydı.

Vahide Perçin’in başrolünde yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin muhteşem etkisinin perşembe akşamları bu sefer de Aldatmak dizisi ile devam ettiğini gösteren reytingler, ekibin de moralini artırdı. İkinci bölümü ile tüm izleyici gruplarında ortalamanın çok üzerine çıkan reytingler ile Aldatmak dizisinin Camdaki Kız ve Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizilerinin önünde birincilikler alması muhteşem bir başarı olarak gözüküyor.

Dizinin üçüncü yeni bölümünün fragmanı da paylaşıldı. 6 Ekim Perşembe akşamı ekrana gelecek olan 3. bölüm yine çok heyecanlı olacak ve reytingler yine yakından takip edilecek.

‘ALDATMAK’ 2. Bölümde Neler Yaşandı?

Tarık’ın yaşadığı ikili hayatın ortaya çıkışıyla herkes büyük bir şok yaşadı. Güzide ihanetin üzerine Oylum’un kaza haberiyle bir kez daha sarsıldı. Soluğu Ankara’da alan Güzide, kızının kazası hakkında bilgi edinmeye başladı. Tim’in ortadan kaybolmasıyla Oylum’un başı daha da belaya girdi. Sezai’nin durumdan haberdar olup Güzide’nin yanında olmasıyla Tim’in son anda yurt dışına kaçması engellendi ancak Oylum’un davası henüz bitmedi.

Tüm aile İstanbul’a döndüğünde ise Oylum yalanlarına yenilerini ekledi. Oylum’u bir an olsun yalnız bırakmayan Tolga, onun masumiyetinin ispatı için dört bir koldan çalışmalara başladı.

Oltan’ın emaneti olan parayı kaybeden Ozan ise girdiği çıkmazdan kurtulmak için çözüm arayışına girdi. Lara ve Kaan’ın arkasından çevirdiklerinden habersiz olan Ozan, Kaan’ın aklına uyarak hata üstüne hata yaptı.

Motor kazasını Tim’in yaptığını gösteren kamera kayıtlarının silinmesiyle dava Oylum’un aleyhine bir seyre girdi. Güzide bir yandan kendini toparlamaya diğer yandan da ailesini bir arada tutmaya çalışırken Oylum hakkında çıkarılan tutuklama kararıyla bir darbe daha aldı.

‘Aldatmak’ yeni bölümüyle perşembe akşamı saat 20.00’de atv’de.