Ana sayfa Dizi Haberleri İki büyük proje ve başrolde Alina Boz! Bir Peri Masalı çok beğenildi, şimdi akıllar diğer projede!

İki büyük proje ve başrolde Alina Boz! Bir Peri Masalı çok beğenildi, şimdi akıllar diğer projede!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Alina Boz, bir süredir setlerden uzaktaydı ama geri dönüşü de muhteşem oldu. Paramparça dizisiyle büyük popülerlik kazandıktan sonra üst üste başarılı projelerde izleyicilerin karşısına çıkan Alina Boz, son yılların en önemli kadın oyuncularından birisi haline geldi.

Elimi Bırakma, Maraşlı ve Aşk 101 isimli dizileri ile çok konuşulan oyuncu, şimdi de Fox TV ekranında yayınlanan Bir Peri Masalı ile yeniden hayranlarının karşısına çıktı. Bulduğu para ile kısa yoldan Zengin olan ve hayatı bambaşka bir noktaya doğru giden Zeynep karakterinin hikayesi Fox TV ekranında benzer hayaller kuranları buluşturdu.

İki büyük proje ve başrolde Alina Boz! Bir Peri Masalı çok beğenildi, şimdi akıllar diğer projede! 8

Bir Peri Masalı dizisindeki karakteri ile daha ilk bölümden izleyicilerden geçerli not alan Alina Boz, Bir Peri Masalı’nda Tarık Emir Tekin ile partnerlik yapıyor. İki genç oyuncunun dizideki uyumu beğenilirken, projenin uzun soluklu olmasını arzu eden izleyiciler de sosyal medyadan desteklerini sergileyen paylaşımlar yapıyor.

Alina Boz için sosyal medyada o kadar çok övgü dolu yorum paylaşılıyor ki, oyuncuya olan destek her platformda güçlü bir şekilde öne çıkmasını sağlıyor. Bir Peri Masalı’nın ilk bölümünü de hiç sıkılmadan izlediklerini belirten dizi hayranları, yeni bölümleri merakla beklediklerini ifade eden yorumlar paylaşıyor.

Alina Boz hayranlarına bir başka sürpriz ise Gülse Birsel’den gelecek. Yılbaşı Gecesi isimli yeni film projesinin çekimlerinden görüntüler paylaşıldı. Disney Plus için çekilen Yılbaşı Gecesi filminin başrollerinden birisi de yine Alina Boz oldu…

Boran Kuzum ile Alina Boz ikilisinin partnerliği ile Yılbaşı Gecesi de büyük dikkat çekecek bir yapım olarak gözüküyor. Sosyal medyada Alina Boz hayranları hem Bir Peri Masalı dizisindeki Zeynep karakterini çok sevdi ve Alina Boz’a hayranlıkla bakıyor hem de Yılbaşı Gecesi gibi etkili bir komedi filmindeki performansını çok merak ediyor.

İki büyük proje ve başrolde Alina Boz! Bir Peri Masalı çok beğenildi, şimdi akıllar diğer projede! 9

Duru güzelliği ve her role güçlü bir uyum sağlayabilen yeteneği ile Alina Boz’un hayranları yeni sezonda hem dizisi hem de sinema filmiyle oyuncuyu farklı rollerde göreceği için çok memnun.

Her iki projenin de eğlence ağırlıklı olması ve Alina Boz’un komedi yönünü de sergilemesi bakımında farklı ve güzel bir deneyim olduğunu da söyleyebiliriz.