Ana sayfa Sosyal Medya Gülsim Ali İlhan’dan Gönül Dağı’na duygusal veda!..

Gülsim Ali İlhan’dan Gönül Dağı’na duygusal veda!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- TRT1’in Gönül Dağı dizisinde iki sezondur ‘Dilek’ karakterini başarıyla canlandıran Gülsim Ali İlhan dizinin 28 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanan final bölümünde ölerek diziye veda etti.

Gönül Dağı dizisinde geçen 2 sezonda milyonlarca hayranından performansı ile alkış alan oyuncu, Berk Atan ile de çok iyi bir partnerlik süreci geçirdi.

Oyuncunun vedasında, dizinin çekimlerinin yapıldığı Eskişehir ilinin Sivrihisar ilçesindeki yaşam koşullarına alışmakta zorlaması ve İstanbul’daki yaşantısını özlemesi önemli bir etken oldu.

Gülsim Ali İlhan sosyal medyada da Gönül Dağı dizisine veda etti. Güzel oyuncu instagram hesabından yaptığı paylaşımda uzun bir yazı kaleme aldı.

Gülsim Ali İlhan'dan Gönül Dağı'na duygusal veda!.. 8

“Hoşçakal öğretmen kızı, hoşçakal çiçek kızım…Gönül Dağı türküsünün bende yeri apayrı, bu projeden önce de sürekli bıkmadan usanmadan dinlerdim, bir gün bir senaryo geldi adı “Gönül Dağı”. İlk bölümü okudum ve bu işte oynamak istiyorum, Dilek ben olmalıyım dedim, ve öyle de oldu. İyi ki de olmuş, çok güzel bir Anadolu masalının prensesi oldum. Ben sizden, siz de benden bir parça oldunuz. İki sene reyting rekorları kıran ve birinciliği böylesine hak eden bir işte oynamak, ben ve ailem adına mutluluk ve gurur vesilesi oldu.

Gülsim Ali İlhan'dan Gönül Dağı'na duygusal veda!.. 9

Dilek nereye ait olduğunu bilmiyordu, annesinden başka kimsesi yoktu, şimdiyse geride koskoca bir aile bıraktı. O, görevini tamamladı ve bu güzel “Anadolu Masalın’dan” göçtü. Beni böylesine sevdiğiniz, desteklediğiniz ve hep hayal ettiğim gibi ailenizden biri olarak gördüğünüz için size minnettarım. Bu projeyi hayata geçiren başta @trt ailesi olamak üzere , yapımcımız Sn; Ferhat Eşssiz, sevgili yönetmenlerimiz @yahya_samanci ve @aslikahramman ’a ve Tüm oyuncu arkadaşlarıma teşekkür ederim, bundan sonraki yolculuğunuz daha da güzel geçsin, her şey istediğiniz ve hayal ettiğiniz gibi olsun inşallah .

Ve canım ekibim, sizler de iyi ki varsınız; prodüksiyon, reji, kamera grubu , hazırlık ve diğer güzel kalpli tüm çalışma arkadaşlarım,umarım yollarımız tekrar kesişir, hepinizin ismi aklımdan geçiyor şu an, ama yazsam buraya sığdıramam. Siz kendinizi biliyorsunuz, yaptığınız herşey için, her zaman yanımda olduğunuz için teşekkür ederim. Herkese içindeki iyilik kadar iyi bir hayat dilerim. Hoşçakalın.”