SON DAKİKA
20 Haziran 2019 10:05

SON HABERLER

Gürbey İleri hüngür hüngür ağlayınca set durdu!

AĞLATAN SAHNE!

Gürbey İleri’yi hüngür hüngür ağlatan sahne! ‘Ali’ filmiyle beyazperdede olmaya hazırlanan Gürbey İleri, çekimlerde zor anlar yaşadı. Mide kanseri genç bir balıkçıyı canlandıran İleri, ağlaması gereken sahnede çekimlerin bitmesine rağmen gözyaşlarına hakim olamadı ve deyim yerindeyse hıçkıra hıçkıra ağladı.

Kemoterapi sebebiyle saçları dökülen ‘Ali’ karakterinin saçları kesilirken duygu seline kapılan Gürbey İleri, o sahneden sonra sette uzun süre kimseyle konuşamadı.

‘Ali’nin babasını canlandıran Hakan Meriçliler de çekimlerin bitmesine rağmen ağlamasını durduramadı.

Sette uzun süre sessizlik hakim oldu. Kostüm ekibinden, makyaj ekibine ve kuaförüne kadar herkesi çok derinden etkileyen bu sahnenin sonunda ise sanat Yönetmeni Kadir Ölmez seti terk etti.

Efektif Sanat, Fatih Gürler’in yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmeni Ramazan Özer. Bu çarpıcı hikayeyi kaleme alan ise Gurbet Gurur Cantürk. ‘Ali’ 22 Mart’ta sinemalarda.

İşte filmden görüntüler:

Vizyon Tarihi: 22 Mart

Yapımcı: Efektif Sanat / Fatih Gürler

Yönetmen: Ramazan Özer

Senaryo: Gurbet Gurur Cantürk

Müzik: Alper Aytekin

Oyuncular: Gürbey İleri (Ali), Karel Gültekin (Aslı), Hakan Meriçliler (Cemil), Semra Dinçer (Gülizar), Köksal Engür (Cevdet), Baran Şükrü Babacan (Mustafa), Tolga Canbeyli (Sefa), Yiğit Alp Karadayı (Mürsel), Seyhan Arman (Lütfiye), Murat Prosçiler (Doktor).

Tür: Dram

Süre: 110 Dk.

İlgili Haberler