Ana sayfa Dizi Analiz Güzel Günler dizisi daha ilk bölümde izleyicinin kalbini çalmayı başardı

Güzel Günler dizisi daha ilk bölümde izleyicinin kalbini çalmayı başardı

tarafından ker_def

Show TV’nin yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği yeni dizisi ‘Güzel Günler’, Pazar akşamı yayınlanan ilk bölümüyle ekran yolculuğuna başladı. Sıcak ve eğlenceli hikayesi, zengin oyuncu kadrosuyla ilk bölümden seyircinin kalbini çalan dizi, sosyal medyanın gündemini salladı.

#GüzelGünler etiketi Twitter Türkiye’de 9 saat 30 dakika TT listesinde yer aldı. Reytinglerde tüm kategorilerde ortalamanın üzerinde gerçekleşen oranlar iyi bir başlangıca işaret etti. Dizide Olgun Toker ile Zeynep Çamcı ikilisine sosyal medyada yoğun bir ilgi vardı.

Güzel Günler dizisi daha ilk bölümde izleyicinin kalbini çalmayı başardı 8

VAN’DAN İSTANBUL’A UZANAN BİR ÖYKÜ

Maddi sıkıntılarla boğuşan Selma’nın hayatı kendisine bırakılan bir mektupla değişti. Dükkanından ve evinden olan Selma, yaşadığı Van’dan ayrılıp İstanbul’un yolunu tuttu ve mirası alabilmek için Mihran’ın peşine düştü. Selma’nın İstanbul’a geldiği haberi bomba etkisi yaratırken, bu esnada nişan hazırlıkları yapan Mihran bu durumu pek önemsemedi. Mihran’ın karşısına çıkan Selma, mirastan bahsederek Mihran’ı ikna etmeyi başardı.

İkili mektupta yazan adrese gitmeye karar verdi. Setrak Amca’nın Leyla ve Mihran’a bir konak bıraktığı ortaya çıktı. İstanbul’da kalacak yeri olmayan Selma, amcasının kapısını çaldı ama burada da hoş karşılanmadı. Leyla ve Mihran miras işlemlerini tamamlamak için uğraşırken miras kalan konağın perişan durumda olduğunun ortaya çıkması Selma’nın hayallerinin yıkılmasına sebep oldu.

Güzel Günler dizisi daha ilk bölümde izleyicinin kalbini çalmayı başardı 9

MİHRAN’IN NİŞANINDA BÜYÜK SÜRPRİZ

Mihran’ın nişanı için hazırlıklar tüm hızıyla sürerken, Hakim’in başka yer yokmuş gibi Kıymet’in menemen salonunun tam karşısına menemenci açması mahalleyi karıştırdı. Bu sırada Mihran’ın nişanlısı Alya kim olduğunu bilmeden Selma’yla tanıştı ve zor durumda olduğunu fark edince nişanda garsonluk yapmasını teklif etti. Paraya ihtiyacı olduğu için bu teklifi kabul eden Selma, nişanda ortaya çıkınca herkes şoke oldu. Bu şaşırtıcı tesadüfün ardından yaşanacaklar şimdiden büyük bir merak konusu!

İKİNCİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI

Güzel Günler’in ekrana gelen birinci bölümünün hemen arkasından yeni bölüm tanıtımı izleyiciyle buluştu. Mihran ve Alya’nın nişan yüzüklerinin takıldığı tanıtımda Mihran, miras kalan evi satmaya karar veriyor. Selma’yı arayan Alya, Atakan’ın dükkanına doğru yol alırken bu durum Mihran’ın gerilim dolu anlar yaşamasına sebep oluyor. Alya’nın gerçekleri öğrenip öğrenmediği ise akıllarda soru işareti bırakıyor.

Oyuncu kadrosunda Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak ve Yıldıray Şahinler, Seray Gözler, Oya İloğulları, Orkuncan İzan, Duygu Köse’nin yer aldığı ‘Güzel Günler’in yönetmen koltuğunda Osman Taşçı otururken, dizinin senaryosu Selin Tunç imzası taşıyor.

‘Güzel Günler’ yeni bölümleriyle her pazar saat 20.00’de Show TV’de!