Ana sayfa Dizi Fragmanları Güzel Günler dizisinde evlilik sahte ama aşk gerçek!

Güzel Günler dizisinde evlilik sahte ama aşk gerçek!

tarafından ker_def

Show TV’de ekrana gelen Güzel Günler isimli dizinin 16 Nisan Pazar akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümü hem romantik anlara hem de komik olaylara sahne olacak. Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak ve Yıldıray Şahinler gibi önemli isimlerin kadrosunda yer aldığı dizide Atakan ile Altan arasında yaşanacakları izleyiciler heyecanla bekliyor.

Güzel Günler’in 20. bölümünde Olgun Şimşek’in canlandırdığı Atakan ile, Zeynep Çamcı’nın canlandırdığı Altan arasında yemekte yaşanan yakınlaşmadan sonra Atakan’da hiçbir değişiklik göremeyen Altan, romantik bir plan yapıp Atakan’a aşkını itiraf ettirmeyi kafaya koyar.

Cihangir’in Mihran’ı aradan çıkarma girişimi ikiliyi sürpriz bir biçimde karşı karşıya getirir. Evi terk eden Derin, Ayşim’in önerisiyle geceyi kafede geçirmeye karar verir fakat işler beklediği gibi gitmez.

İlk kez Altan’ı kaybetme ihtimaliyle yüzleşen Atakan sonunda yelkenleri suya indirirken aile, evin ortasına bomba gibi düşen bir haberle sarsılacaktır.

Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği dizi “Güzel Günler”in oyuncu kadrosunda ayrıca; Seray Gözler, Oya İloğulları, Orkuncan İzan, Duygu Köse yer alıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Osman Taşçı otururken, senaryosu Selin Tunç imzası taşıyor.

“Güzel Günler” yeni bölümüyle 16 Nisan Pazar saat 20.00’de Show TV’de!