SON DAKİKA
19 Eylül 2022 07:25

SON HABERLER

Hakikaten sizin içinize sindi mi? Alev Alev dizisini izleyenlere biraz ayıp oluyor sanki!

Televizyongazetesi.com/Detay – Show TV’de ekrana gelen Alev Alev dizisi, izleyenlerin beğenerek takip ettiği diziler arasına girmeyi başardı. Başroldeki üç kadın oyuncunun yanı sıra, Berkay Ateş ve Cihangir Ceyhan gibi dizinin erkek oyuncuları da karakterleri başarı ile oynuyorlar. Dizinin hikayesi de izleyenlere ilginç geldi ve Perşembe akşamlarına yeni bir soluk getirdi.

Bu hafta 4. bölümü yayınlanan dizide Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü başrolde. Dizinin ilk bölümünde yaşanan korkunç yangın sonrasında 3 kadının dramatik hikayesi sürüyor. Dizide Hazar Ergüçlü’nün oynadığı Çiçek ile ilgili bir durum ise, izleyicinin sinirlerini bozuyor!

Çiçek’in yangın sırasında İskender tarafından ateşe itilerek ağır yaralanmasının ardından yaşadığı acılar, Hazar Ergüçlü tarafından başarılı bir performansla ortaya konmakta.

Zuhal Olcay’ın hayat verdiği Tomris’in, kızı Şimal olarak tanıttığı Çiçek, Atlas için evde kalmaya razı oldu. Kimsenin onu tanımamış olması da Şimal’i oynamaya devam etmesini sağlıyor.

Ancak Hazar Ergüçlü’ye yapılan yanık makyajıyla bile tanınmaması imkansız! İzleyici gerçeği bildiği için değil, yüzüne bakan hemen herkesin anlayabileceği için!

İşte herkesin gördüğü, izleyenler için aşikar olan bu durum, dizide “Çiçek’i kimse tanımıyor” noktasına getirilince, izleyenler de durumu eleştiriyor! Yüzüne bir maske takılması önerisini yapanlar da var. Zaten ilerleyen bölümlerde takacak gibi duruyor, zira Tomris böyle bir maske ile ilgili tüyo vermişti.

Fakat Hazar Ergüçlü’ye yapılan plastik makyaja karşın, Çiçek olduğu o kadar bariz ve anlaşılır vaziyette ki sinir bozuyor!  Kim görse onun Çiçek olduğunu anlayacak bir halde ama kimse tanımıyor!

Kısık sesle konuştuğu için bu kimsenin sesini tanıma ihtimali yok ama yüzüne bakan da yaralarına rağmen anlayabilir! Hal böyle olunca izleyici de bu durumu eleştirmekte.

“Çocuk bile tanıdı” diyen izleyiciler, ekran başındaki herkesin gayet tanınır olduğunun farkında olmasına karşın, dizide kimsenin tanımamasını da garip karşılıyor.

Bir şekilde Çiçek olduğunun anlaşılmaması için başka bir yöntemin bulunması gerektiğine işaret eden izleyici, inandırıcı bulmadı bu durumu.

İşte Atlas’ın Çiçek’i tanıdığını anlatmaya çalıştığı o anlar:

İşte konuyla ilgili gelen yorumlardan bazıları:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler