SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 17:00

SON HABERLER

Hande Kazanova’dan, Ayşe Tolga’nın yeni programına büyük destek

Oyunculuğa ara veren Ayşe Tolga, şu sıralar teve2 kanalında İyilik Sende isimli bir programa başlıyor.

Kendisi gibi oyuncu olan ama uzun süredir astroloji ile uğraşan Hande Kazanova, Tolga’nın programına konuk oldu.

İki ünlü isim, yapımcılarıyla birlikte verdikleri pozu takipçileriyle paylaştı.

Kazanova, instagram hesabına eklediği fotoğrafa programla ilgili bilgileri de yazdı.

Hande Kazanova’nın takipçilerinden de ‘Hayırlı olsun’ yorumları yapılmakta paylaşıma.

İşte Hande Kazanova’nın paylaşımı:

Yapımcılığını canım Gülay Şele’nin yaptığı diğer canım Ayşe Tolga’ nın sunumuyla Teve 2’ de çok yakında başlayacak olan İyilik Sende programının konuğuyum❤️❤️❤️ Hayırlı uğurlu bol izleyicili olsun 💕🥰 @gulaysele @aysetolga @selepr #ayşetolgaiyiyaşam #iyiliksende @teve2 #teve2 #happyweekend

HANDE KAZANOVA KİMDİR?

İzmir’de ilk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nü kazandı.

Hande Kazanova’nın oyunculuk ve sunuculuk serüveni, İstanbul’da bir üniversite öğrencisiyken, arkadaşı adına doldurduğu formla katıldığı Yeni Asır Fuar Blendax güzellik yarışmasında üçüncü oldu. Kazanova, 1993 yılında Star Güzellik yarışmasında 4. oldu. Ardından Japonya‘da yapılan Miss İnternatonial yarışmasında ilk ona girerek Türkiye’yi temsil etmiştir. TRT İstanbul Radyosunda tiyatroculuk dersleri alan Hande Kazanova 2000 yılında Kiss TV’de kendi adını taşıyan VJ Hande Kazanova programını sundu. Ekran yüzü olarak başarılı bir geçmişe sahip olan Hande Kazanova, daha sonra astrolojiye merak sardı. Aldığı eğitimle, başarılarına bir yenisini katan Kazanova, yakın geçmişte astroloji yazarı olarak hayranlarının karşısına çıktı.

İlgili Haberler