Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Hayat Bugün dizisi 6. yeni bölümde izleyicileri bekleyen kötü sürpriz

Hayat Bugün dizisi 6. yeni bölümde izleyicileri bekleyen kötü sürpriz

tarafından ker_def

Çarşamba akşamları Show TV ekranında yayınlanan Hayat Bugün’ün altıncı bölümü merakla bekleniyor. Dizinin daha önceki bölümleri reytinglerde beklentileri karşılayamadığı için bu yeni bölümde izleyici ilgisinin nasıl gerçekleşeceği en büyük soru işareti olarak duruyor.

Dizinin altıncı bölümü yine hareketli geçecek. İşte yeni bölümden detaylar: Hem Barış hem de hastane için çok önemli olan Domino Nakil Zinciri’nde, Suzan için de çok kıymetli olan bir hasta vardır: İrem! Suzan, İrem’le beraber geçmişiyle de yüzleşmek zorunda kalır.

Bölüm boyunca Domino Nakil Zinciri’ndeki hastaların iyileşmesi için çalışan doktorlarımız, donörlerden birinin nakle uygun olmamasıyla çemberi tamamlamak için kolları sıvarlar. Aras ve Derin hem aralarındaki ilişkiyi çözmeye hem de vurularak hastaneye gelen Gazal’a yardım etmeye çalışırlar. Gazal ve dayısı Cihan’ın peşindeki adamlardan kaçması gerekmektedir.

Aras, Gazal için kendini tehlikeye atar. Andaç, Ceylan’ın koruyucu ailesi olmak için çırpınırken, Ali Haydar oğlu Elçin’le arasını düzeltmeye çalışır. Finalde ise Hisarönü’nü kötü bir sürpriz beklemektedir.

Show TV’de ekrana gelen, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, NBCUniversal Formats ve Universal Television’un başarılı dizisi ‘New Amsterdam’ın uluslararası ilk uyarlaması olan “Hayat Bugün”ün başrollerinde; Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü, Tansel Öngel, Hande Doğandemir, Mert Denizmen ve Şerif Erol yer alıyor.

“Hayat Bugün” yeni bölümüyle 23 Kasım Çarşamba saat 20.00’de Show TV’de.