Ana sayfa Dizi Haberleri Hazal Kaya’dan heyecanlandıran paylaşım! Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisi ikinci sezonu geliyor!

Hazal Kaya’dan heyecanlandıran paylaşım! Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisi ikinci sezonu geliyor!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Ünlü Oyuncu Hazal Kaya, şu sıralar ikinci çocuğu Leyla’yı bekliyor heyecanla. Hayranlarının yakından takip ettiği Kaya, oyuncu-yönetmen ve müzisyen eşi Ali Atay ile 2 yaşına gelen oğulları Fikret Ali’nin ardından şu sıralar kızlarının doğumunu bekliyorlar.

Hazal Kaya, ilerleyen hamileliğini takipçileriyle de sık sık paylaşarak merakları gideriyor! Davetlere de katılan oyuncu, kızı Leyla’yı kucağına alacağı günlere yaklaşırken enerjik halleriyle de dikkat çekiyor. Hamileliği giderek belirginleşen Hazal Kaya, geçtiğimiz günlerde instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla takipçilerini sevindirdi.

Oyuncu, hem son halini gösterdi hem de merakla beklenen dizisi Pera Palas’ta Gece Yarısı’ndan ilk haberi verdi! Hazal Kaya, Mart ayında ilk sezonu yayınlanan fantastik dizide Selahattin Paşalı ve Tansu Biçer ile başrolde oynamıştı.

Netflix için çekilen ve Emre Şahin’in yönetmenliğini yaptığı dizi, yabancı ülkelerde de dikkatleri çeken ve çok konuşulan bir yapım olmuştu. Charles King’in aynı isimli romanından diziye uyarlanan ve senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinin 2. sezonunun çekileceği bir süre önce netleşmişti.

Ancak tam olarak ne zaman çekileceği beklenirken Hazal Kaya’nın hamile olduğu haberi öğrenildi. Kaya’nın verdiği habere bakılırsa oyuncu kızı Leyla’yı dünyaya getirdikten bir kaç ay sonra Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Instagram’dan yaptığı paylaşıma ‘yazın sette görüşürüz’ notuyla Netflx Türkiye ve Pera Palas’ta Gece Yarısı etiketini de ekleyerek ilk haberi verdi oyuncu.