Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Hazal Kaya’nın merakla beklenen projesinden ilk fragman geldi!

Hazal Kaya’nın merakla beklenen projesinden ilk fragman geldi!

tarafından ker_def

Uzun süre en çok satanlar listesinde yer almış Aslı T. Kızmaz’ın kaleme aldığı «Benden Ne Olur» kitabı, Medyapım – Ay Yapım – CJ ENM Türkiye ortaklığı ile 26 Kasım’ da vizyona giriyor.

Yönetmen koltuğunda Murat Şenöy’ün oturduğu, senaryosunu Aslı T. Kızmaz ve Müge T. Öztürk’ün kaleme aldığı Benden Ne Olur filminin geçtiğimiz gün yayınlanan tanıtım ilgi gördü.

Filmin başrol karakteri Sertab Bal’a başarılı oyuncu Hazal Kaya hayat veriyor. 2021 yılının Kasım ayında vizyona girmesi planlanan filmin kadrosunda Onur Tuna, Enis Arıkan, Nur Fettahoğlu, Selin Şekerci, Elçin Afacan ve Cem Belevi gibi önemli oyuncular bulunuyor.

Hazal Kaya'nın merakla beklenen projesinden ilk fragman geldi! 8

Benden Ne Olur Sertab Bal’ın hayat yolunda kendini bulma hikayesini ele alıyor. “Normal kadınların da hayatı kitap olacak kadar eğlenceli ve ilgi çekici olabilir” cümlesinin kanıtı olan Sertab Bal; her kadının ve hatta belki herkesin, hayatını izlerken kendinden bir şeyler bulabileceği bir karakter.

Hazal Kaya'nın merakla beklenen projesinden ilk fragman geldi! 9

28 yaşına gelmiş fakat hayatında, tüm çevresinden beklenen “düzenli” hayatı olduramamış Sertab, istediği şeyler hakkında sürekli fikri değişen, kalıplara uymayan, kimlik arayışında genç bir kadındır. Ablası Harika’nın harika evini yakması ile evsiz ve parasız kalan Sertab, Harika’nın ‘’Senden hiçbir şey olmaz Sertab’’ demesiyle büyük bir kırılma yaşar ve “Benden Ne Olur” herkese göstereceğim diye kendisine söz verip, savrulan hayatında tutunmaya karar verir. Sertab’ın aşk, kalp kırıklığı, başarı ve başarısızlık dolu macerasını bu aldığı karar başlatır.