Ana sayfa Sinema Hazal Kaya’nın yeni filmi Benden Ne Olur? 7 ülkede daha gösterime girdi!..

Hazal Kaya’nın yeni filmi Benden Ne Olur? 7 ülkede daha gösterime girdi!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-  Hazal Kaya ve Onur Tuna’nın baş rollerini paylaştığı Benden Ne Olur? filmi 7 ülkede daha vizyona girdi.

Yapımcılığını Medyapım, CJ ENM ve Ay Yapım’ın birlikte üstlendiği ve Aslı Kızmaz’ın aynı adlı kitabından uyarlanan ‘Benden Ne Olur?’ filmi 14 Ocak Cuma günü Türkiye’de vizyona girmişti.

Medyapım’ın resmi instagram hesabından yapılan paylaşımda, filmin Almanya, Belçika, Danimarka, İngiltere, Fransa, Avusturya ve Azerbaycan’da da vizyona girdiği duyuruldu.

Hazal Kaya'nın yeni filmi Benden Ne Olur? 7 ülkede daha gösterime girdi!.. 18

Yönetmeliğini Murat Şenöy’ün yaptığı filmde baş rollerde ünlü oyuncular Hazal Kaya ile Onur Tuna yer alıyor. Film. 21’nci yüzyılın modern kadının en eğlenceli temsilcisi ‘Sertab Bal’ın birbirinden komik ve tanıdık maceralarını beyaz perdeye taşıyor.

Benden Ne Olur?’un baş rolünde ‘Sertab Bal’ rolündeki Hazal Kaya’yla birlikte yakışıklı ve çapkın aktör ‘Soner’ rolünde Onur Tuna ve sürpriz bir karakterle Enis Arıkan yer alıyor.

Benden Ne Olur?’da Sertab’ın ablası Harika’yı Nur Fettahoğlu, yakın arkadaşları Gamze’yi Elçin Afacan ve Masal’ı Selin Şekerci canlandırıyor. Sertab’ın hayattaki en büyük destekçisi olan bu üçlü, filmde kadın dayanışmasının da örnek alınacak halini sergileyecek!

Ünlü şarkıcı Cem Belevi ise filmde Sertab’ın aklını karıştıran yakışıklı rockçı Efe rolüyle seyirci karşısına çıkıyor.

Hazal Kaya'nın yeni filmi Benden Ne Olur? 7 ülkede daha gösterime girdi!.. 19

Filmin konusu ise söyle; Benden Ne Olur?’un kahramanı tüm çevresinin kendisinden beklediği “düzenli” hayatı bir türlü olduramamış, istediği şeyler hakkında sürekli fikri değişen, kalıplara uymayan, kimlik arayışında genç bir kadın Sertab Bal (Hazal Haya).

Bir kaza sonucu ablası Harika’nın (Nur Fettahoğlu) evini yakınca evsiz ve parasız kalan Sertab, Harika’nın “Senden hiçbir şey olmaz” sözleri ile büyük bir kırılma yaşar ve “Benden ne olur herkese göstereceğim” diye kendisine söz verip, savrulan hayatında tutunmaya karar verir.

Kendine yeni bir hayat kurmaya çalıştığı sırada ünlü oyuncu Soner’le (Onur Tuna) tanışması, Sertab’ın tüm planlarını alt üst edecektir.