Ana sayfa Dizi Fragmanları Elkızı dizisi sona doğru adım adım ilerliyor!

Elkızı dizisi sona doğru adım adım ilerliyor!

tarafından ker_def

Fox TV ekranında yayınlanan Elkızı dizisinin 12. yeni bölümü 23 Ocak Pazar akşamı izleyicilerle buluşacak. İsmail Ege Şaşmaz, Perihan Savaş ve Sevda Erginci’nin başrollerinde yer aldığı dizi geçen hafta gün değiştirdi. Artık pazar akşamlarına alınan dizinin 13. bölümde final yapacağı yönünde bir beklenti var.

Fox TV’den henüz final kararı duyurulmadı ama çok düşük gelen reytingler ile birlikte artık dizinin reytinglerinin düzelme umudu da çok azaldı. Zaten geçen ay dizi hakkında final kararı alındığına yönelik bilgiler de ortaya çıkmıştı. Gelecek hafta Elkızı dizisinin son kez ekrana gelmesi bekleniyor. Bu hafta ise 12. bölümde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. İşte yeni bölümde yaşanacaklarla ilgili detaylar:

Harun’un galip gelmesinden daha da acısı Ezo’nun Ali ve Songül arasındaki yakınlığa şahit olmak olur. Ali’nin de Songül’e bir şeyler hissettiğini düşünür ama işin Aslı öyle değildir. İlk günkü gibidir Ali. Varsa yoksa Ezo.

Elkızı dizisi sona doğru adım adım ilerliyor! 7

Harun herkesi sindirmiştir ama bu defa ayağına gelen fırsatı değerlendirir. Ali’nin Ezo’yu korumak uğruna yapacağı fevri bir hareketi kendi lehine çevirip Ezo’yu Ali üzerinden tehdit eder.
Nermin oğlunun bu hastalıklı hallerinden ürkmeye başlamıştır. Bunlar yetmezmiş gibi bir de tehdit ediliyorlardır. Birileri Cemal’i öldürdüklerini biliyordur!

Tüm bunlar yaşanırken Cavidan da yıllar önce öldü bildiği torununun yaşadığını öğrenmiştir. Adım adım torununu bulmaya gidiyordur.

Ezo, Ali için bir şeylere boyun eğdiği noktada Zeliha da her şeyi öğrenir. Kızlarının başı beladadır ve onları alıp kaçmaktan başka şansı yoktur.