Hazır olun, bu hafta 5 yeni dizi geliyor! Hangi gün, hangi kanalda, hangi dizi başlıyor?

18 Mart 2018 Pazar

Televizyongazetesi/Analiz

Yepyeni diziler, yepyeni hikayeler, yepyeni heyecanlarla iddialı dizilerden 5 tanesi bu hafta yayına giriyor. Pazartesi’den itibaren heyecanlı bir hafta bizleri bekliyor!

Çekimleri uzun süre önce başlayan diziler, Mart ayında birer birer ekrana gelecekler. Bu hafta 5 yeni dizi ekrana gelecek. 4 dizinin de Mart ayı bitmeden  ekrana gelmesi bekleniyor.

İşte o 9 dizinin yayın tarihleri, kanalları, hikayeleri, oyuncuları ve diğer detaylar…

YASAK ELMA
Pazartesi akşamı Fox TV’de Yasak Elma dizisi başlıyor.

FOX TV’nin iddialı dizisinin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt oturuyor. Senaryosunu Melis Civelek – Zeynep Soyata’nın kaleme aldığı ‘’Yasak Elma’’ dizisi için geri sayım başladı. Önümüzde hafta 19 Mart Pazartesi günü başlayacak olan Yasak Elma dizisinin oyuncuları ve genel hikayesi…

Yasak Elma dizisinde Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci’ye; Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlker Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçak gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

YASAK ELMA GENEL HİKAYESİ

Çekimleri İstanbul’da devam eden dizide; Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

8. gün haberleri için

avlu haberleri için

Toplam 9 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...Son »